EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  185  5

Справа Бузини

Засідання 11 червня.Судовий розгляд справи розпочнеться спочатку, а не зі стадії підготовчого судового засідання, як вимагає сторона захисту і передбачає Закон. Новий головуючий суддя - Тетяна Овсеп'ян. У зв'язку з неявкою потерпілої Наталії Бузини та зайнятістю захисника Андрія Федур в іншому процесі, розгляд справи перенесли на інший день: 11 липня 10,00; 29 серпня 14,30; 4 вересня 10,00; 5 вересня 11,30.

А судді хто?

Тетяна Овсеп'ян - суддя з 2007 року. Під час Революції Гідності позбавляла прав учасників Автомайдану. У 2017 році проти неї було відкрите дисциплінарне провадження, яке згодом  припинилося. У 2018 році визнана такою, що відповідає займаній посаді. Дохід судді у минулому році 10320 грн, сім'ї - 445625 грн.

Тетяна Левицька - суддя з 2009 року. У 2018 році не пройшла кваліфікаційне оцінювання й визнана такою, що не відповідає займаній посаді, зокрема провалила психологічні тести. У справі Бузини переходить на особистості, перешкоджає адвокатам здійснювати захист.  Ветерану батальйону "Донбас" Олександру Федорченку  продовжувала санкцію без клопотання прокурора. Митців Горбаня і Шемотюка за перформанс з ларьком російської церкви відправила до СІЗО. Навіть прокурори просили домашній арешт. Відпустила на волю іноземця, що побив народного депутата Мустафу Наєма. Прокуратура вимагала взяття під варту, згодом нападники втекли. Дохід судді у минулому році 642669 грн.

"Присяжні " Пономарьова Наталія Федорівна. Процик Світлана Олексіївна, Ніколаєв Євген Олександрович. Конституція гарантує розгляд справи судом присяжних, народом України. Однак законодавство було порушено: сформована трійка суддів. Згодом поза права на захист Медведька та Поліщука та без опитування кандидатів у присяжні були обрані народні засідателі. Подібно до радянських часів вони ухвалюють рішення спільно з професійними суддями.

🔍Прокуратурою не враховане беззаперечне алібі Медведька та Поліщука, яке було визнано судом як доказ. Свідки під присягою повідомили, що Медведько та Поліщук знаходилися у день вбивства за сотні кілометрів від Києва. Експертизи ДНК насправді зовсім не стосувалися підозрюваних та їх проводили неуповноважені особи.

👨‍⚖️ Зі слів прокурора, мотивом для здійснення злочину стала участь Медведька та Поліщука у громадських заходах і добровольчому русі. Обвинувачення опирається на невстановлені обставини, невстановлений час, невстановлених осіб, невстановлену вогнепальну зброю.

Захист Медведька та Поліщука здійснює Адвокатське об'єднання Fedur та Адвокатське об'єднання "Войченко і Дульський" 

Запис засідання 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх