EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  153  3

Нова суддя, новий розгляд?

У справі Бузини призначено нового головуючого суддю - Тетяну Овсеп'ян. Згідно законодавства розгляд справи має розпочатися з самого початку. Минулий склад суду не роз'яснив обвинувальний акт, в якому йдеться про невстановлених осіб, невстановлені обставини, невстановлений час, невстановлену вогнепальна зброю. Порушилося Конституційне право на суд присяжних

Раніше справу розглядали: Олег Лінник - пішов у відставку після скандалу із незаконним збагаченням. Позбавляв прав активістів автомайдану; відпустив «тітушок», причетних до вбивств активістів під час Революції Гідності. Євген Сидоров - взяв самовідвід із-за негативного ставлення до окремих  учасників процесу. У справі досі лишається Тетяна Левицька, яка згідно рішення ВККС не відповідає займаній посаді; хамить учасникам процесу та перешкоджає адвокатам здійснювати захист; продовжує/обирає санкції без клопотань прокурора.

Медведьку та Поліщуку, не зважаючи на відсутність доказів провини та наявність беззаперечного алібі, загрожує ДОВІЧНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ.

Прийдіть. Шевченківський суд міста Києва, 10.30.

Захист Медведька та Поліщука здійснюється Адвокатське об'єднання Fedur та Адвокатське об'єднання "Войченко і Дульський"

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх