EN|RU|UK
Блоги Руслан Сан-Марино
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  268  0

Гра престолів по українськи

На минулих вихідних пройшли з’їзди партій, які мають шанси зайти у ВР на позачергових виборах у липні 2019 р. Дуже багато людей спостерігали за цим процесом, тому що від складу ВР буде залежати подальша доля країни. Суспільство з цікавістю спостерігає за новою партією президента «Слуга народу» або СН та за партією колишнього президента, яку назвали «Європейська солідарність» скорочено ЄС.

Особлива увага звісно була прикута до списків тому що, всі чекають нові обличчя у владі, які будуть вирішувати подальшу долю країни та впливати на всі процеси розвитку України. Вивчаючи список СН я з подивом побачив під №4 Давіда Арахамію, якого добре знаю по його діяльності  в МО у складі Волонтерського десанту, який повинен був реформувати ЗСУ. Давід по суті виконував функції керівника волонтерського десанту, вирішував конфліктні ситуації та виступав кризовим менеджером, та мав досить великий вплив на МО у 2014-2016 роках. Разом із радником президента Юрієм Бірюковим, вони по суті мали повну свободу дій працюючи під дахом президента Порошенка та користуючись підтримкою потужного на той час волонтерського руху та військових.

Далі вивчаючи список СН я, з дуже великим подивом, побачив екс-заступника міністра оборони 2014-2016 рр Юрія Гусєва, який по суті був людиною підконтрольною Бірюкову та Арахамії. Він працював під їх безпосереднім керівництвом до звільнення у 2016 році після низки гучних скандалів пов’язаних із корупцією в МО та невиконанням своїх прямих обов’язків. Ще десь 2 тижні тому я отримав інформацію про те, що Гусєв готується зайняти крісло міністра оборони або першого зама і дуже здивувався, але вчора побачивши список кандидатів СН переконався, що інформація достовірна. Не хочу згадувати як свого часу люди, які працювали помічниками заступника міністра дзвонили мені з погрозами та забивали стрєлкі в кращих традиціях 90-х років. Але сам факт повернення до влади «нових обличь» в складі нової політсили підтверджує, що нас чекає дуже багато цікавого…

Також я спостерігав за формуванням списку іншої політсили, яку вище назвав скорочено ЄС. З’їзд партії навіть дивився он-лайн, та побачив багато знайомих обличь. Хоча вони ще не оприлюднили повний список - тільки першу десятку, вже ні для кого не секрет, що списку (праймеріз) є колишній радник президента Порошенко або, як його ще називали волонтер №1 Юрій Бірюков, якого я згадував вище. Думаю, що про цього «волонтера» немає сенсу багато розповідати, про нього вже дуже багато написано та сказано. І якщо він не сховається за депутатським мандатом разом зі своїми спільниками, яких веде до ВР, то маю надію ми ще побачимо кримінальні справи пов’язанні з його ім’ям. Які не відкривалися при колишньому президентові, по зрозумілим для досвідчених людей причинам.

Я не дарма в одному дописі згадав три ключові прізвища, цікаво буде спостерігати, як колишні соратники будуть працювати в різних таборах. І ще в мене виникає логічне питання – дійсно «колишні»?)


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх