EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  680  3

Об'єднання українських націоналістів: відповідаю хейтерам

Незабаром "Правий сектор" і наші соратники презентуємо до парламентських виборів єдиний список. Там будуть зібрані кращі українські націоналісти. Про це і був мій допис. Така потужна реакція не могла не зацікавити мене.

Завжди більшість коментаторів — особи обурені. Згодні з поданою інформацією найчастіше обмежуються вподобайками. Та чимало коментарів під моїм дописом являло собою чергову атаку порохоботів.

За даними соцгрупи "Рейтинг", підтримують партійку екс-президента 7% суспільства. Зробити враження, що підтримка складає всі 777% — задача порохоботів у соцмережах. Мета тих, кого нарекли ботами як такими, завжди одна — вплинути на стадний інстинкт користувача інтернету. Так, наразі Порошенко активно працює на рейтинг коштом правого електорату. Тому головним інформаційним ворогом порохоботів зараз є націоналісти, а не вата чи заводило 95-го кварталу. А інфо-війни, на жаль, дезорієнтують простих людей...

Отож топ закидів, які мені надійшли:

а) «І де були націоналісти всі ці роки??!!!1»

Захищали на війні ваш спокій, немало побратимів полягло. Висловлювали позиції на вулицях. Проводили акції прямої дії. Допомагали громадам. Шукали ресурси. Словом, боролись і працювали.

Суть закиду у тому, що деякі земляки не бачили націоналістів у мейнстрімних ЗМІ. Декому слід дізнатися, що медійним олігархам не вигідно нас показувати. Тож на ТБ кличуть рідко. І то, лише щоб розбавити ефір хоч якимись альтернативними думками. Краще спочатку зайти на сторінки "Правого сектора" та інших націоналістів, отримати інформацію, а лише потім писати висновки.

б) «Нащо "Правий сектор" об'єднується з ВО "Свободою" (або одною з інших організацій, - А.Т.)? Ви забули, як вона робила... (тут додається якийсь із "компроматів", - А.Т.)!»

Справді, було різне. Повірте, я більше за вас знаю неоднозначних моментів щодо окремих соратників. Але мені вистачає розуму не скиглити про колишні дитячі хвороби націоналістичного руху. Нам необхідно дивитись на реалії та майбуття!

Що ми бачимо? Є загрози: здача Донбасу, проросійський реванш у тилу, втрата залишків суверенітету. Є необхідність: створити у вищому органі влади фракцію з націоналістичною ідеологією, мотивовану відстоювати Україну. Є сили-носії цієї ідеології. Єдиний вихід — однодумцям об'єднатися в єдиний кулак і зробити Справу!

Не прислуховуйтесь до мене. Будь ласка. Чекайте на досконалих політиків.

в) «Я образився, бо ви не підтримали Порошенка! От він націоналіст!»

Зустрічне питання по-одеськи. А націоналіст — це коли видаєш добровольця країні-агресору чи нав'язуєш гендерну ідеологію?

Ми заявляли не раз: Зеленського і Порошенка геть. Ми проти олігархії.

г) «Ви не праві, а ліві! У вас економічна програма така, я точно знаю!»

Укотре повторю. Економічний поділ ліве-праве не має НІЧОГО спільного з політичним. Такий поділ робиться для простоти розуміння. Це не якісь самобутні сакральні категорії. В економічній думці: праве — ліберальний ринок, ліве — планова економіка. В політиці: праве — прихильність до традиційних цінностей, ліве — їх заперечення.

Українські націоналісти всю історію були політично правими, але економічно — центристами (за золоту середину, гармонію між держрегулюванням і свободою ринку).

Розберіться самі, а не повторюйте за некомпетентними медійниками.

ґ) «Ви продалися Росії! Ви дієте в її інтересах!!!!1»

Ноги тут ростуть із установки "праві занадто сильно відстоюють все українське, чим провокують РФ".

Шановні коментатори, що дозволяють собі заявляти такі серйозні звинувачення! При нагоді підійдіть до бійців Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Скажіть їм в обличчя, що вони воюють проти Росії за гроші Росії. Спробуйте.

Знайте, об'єднані націоналісти зможуть УСЕ. Слава Україні!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх