EN|RU|UK
Блоги Тарас Сириця
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  784  1

На злодієві шапка горить

Пропоную звернути увагу на пост у фейсбуці міністра Мінмолодьспорту Жданова щодо затримання на хабарі головного тренера штатної збірної команди України з підводного спорту.


Окрім оперативності реакції на подію, варто також зауважити як ідентифікував міністр персону хабарника – співробітниця «Укрспортзабезпечення». Але міністр скромно забув згадати, що контракт з цією «співробітницею» підписує саме міністр, а рекомендує кандидатуру «співробітниці» Комісія з конкурсного відбору претендентів на посади державних та головних тренерів штатної команди національних збірних команд України з видів спорту, якою верховодить перший заступник міністра Гоцул. Трудову ж книжку «співробітниця» здає у відділ кадрів Управління «Укрспортзабезпечення», яке лише здійснює кадровий облік, і саме це дає чудовий привід міністру називати її співробітницею «Укрспортзабезпечення».

Це одна з «реформ» (тобто схем) міністра Жданова, яку він звитяжно здійснив у 2016 році шляхом підписання наказу про включення до штату Управління «Укрспортзабезпечення» членів штатних збірних команд. При цьому контракт підписується міністром, розмір преміювання, надбавки, доплати, винагороди і т.д. визначається міністром – тобто цілковитий контроль над «співробітниками». То ви запитаєте, чому ж тоді Жданов оголошує їх співробітниками «Укрспортзабезпечення»? Ідея дуже проста, і у традиціях Жданова – вирішувати все, але ні за що не відповідати.

Але цього разу схоже просто відбутися дописом з чіткою позицією у фейсбуці (і аж ніяк не на практиці) не вийде. Слід сподіватися, що «співробітниця» в ході слідства проллє світло на всю вертикаль, аж до самих верхів.

До речі, склад делегації на чемпіонат Європи (саме за включення до делегації на цей захід був отриманий хабар) також затверджує чи то міністерство, чи то міністр.

Як каже народна мудрість: на злодієві шапка горить.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх