EN|RU|UK
Блоги Дмитро Карп
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  304  0

Ющенко та Межигір’я. Трохи мастила у вогонь.

Кінець 90-х. Головний ліквідатор банку «Україна» К.А.Русалін (тодішній чоловік Людмили Русаліної) 

Віктор Ющенко - Від 1992 року — перший заступник голови правління Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна». У січні 1993 року за рекомендацією Вадима Гетьмана і за підтримки тодішнього Голови Верховної Ради Івана Плюща обійняв посаду голови Національного банку України. Перебував на цій посаді до грудня 1999 року 

Від 22 грудня 1999 до травня 2001 року — Прем'єр-міністр України. 

Ті часи - великий скандал із банкрутсвом банку «Україна», який напряму був пов’язаний із Ющенком. Русалін отримав кримінальну справу через махінації з банкруцтвом банку. Але скандал потроху зам’яли. З тих пір «руки нічого не крали». 

Які були договорняки і хто кого прикрив, а хто кому що винен залишився, можна здогадатись із подальших подій. Зауважу лише факт тісної взаємодії Русаліних із Азаровим та ішими топ-функціонерами ПР та КПУ. 

Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому президенту Віктору Ющенку.  Це підтвердила речниця генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Справа стосується механізму виведення з державної власності у 2007 році резиденції «Межигір’я». Згідно з повідомленнями, Ющенко підозрюється за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою).

Слідство вважає, що Ющенко у змові з Віктором Януковичем перевів «Межигір’я» з підпорядкування Державному управлінню справами до сфери відповідальності Кабінету міністрів. Уряд після цього передав резиденцію до статуту держпідприємства «Надра України», яке вивело «Межигір’я» з державної власності на користь фіктивної донецької фірми.

А тепер взагалі вишенька-вишенька! 

Всі чули, як АРМА визнала переможцем конкурсу на управителя Межигір’я піставну фірму із політологом проросійських сил Вороненко в якості директора? Компанія настільки не відповідає жодним здоровим критеріям на управителя Межигір’я, що аж смішно. Такий собі новий "Танталіт". Але смішно перестає бути на тому моменті, коли виявляється, що голова тендерного комітету АРМА Андрій Потьомкін - брат близнюк адвоката Людмили Русаліної. Під АРМОю під час засідання тендерного комітету чергували тітушки Русаліної, які були помічені на інших об’єктах, які АРМА передала Русаліній. Та й сам Воронено - з того ж болота, і просто підставний хлопчик великих тьоть та дядь. 

Якщо уважно прочитаєте історію Межигір’я, то стане зрозумілим. Якщо його захоплює зло, то це зло рано чи пізно буде знищене. Таке місце… Зараз спостерігаємо, як в черговий раз зло лізе в пастку.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх