EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  339  1

Кому належатиме парламент? Націоналістам!

30 травня відбулася внутрішня Конференція Національно-Визвольного Руху "Правий сектор". Обмалювали чітку стратегію для партійного крила, яке я очолюю. Стосується вона спільного походу українських націоналістів до Верховної Ради. А причин для цього хоч відбавляй. Перша серед них — почуття Обов'язку перед Нацією.

Отже, гляньмо ширше. Навіщо у Раді фракція націоналістів?

Гібридний наступ РФ подовжується, ризикуючи у будь-який час вибухнути. Трампівська Америка нарешті усвідомила вигоду від опори на Україну. Президентську владу в Україні здобув В.Зеленський, який не дуже воліє битися за національні інтереси (чи поки не розібрався навіщо це треба). Олігархія гризеться за панування, експлуатуючи модні гасла та шоу-бізнес. Того часу українців охоплює зневіра і вони розбігаються по світах. Ні, так бути не має. Маємо зупинити хаос і розкладання залізною політичною волею, на яку здатні тільки націоналісти!

"Правий сектор" з організаціями-побратимами покаже нардепам і чинушам, що таке націоналістичний порядок. Ми "доступно пояснимо" бюрократам, що значить відстоювати Націю та Батьківщину. Українці та всі українські громадяни мають відчути захищеність і розвиток. Саме тому праві сили зберуть кращі кадри в єдиний список та рішуче ввійдуть у парламент!

Одначе без вашого кредиту довіри цього не здійснити. Націоналісти за народ, а народ — за націоналістів.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх