EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  489  4

У ЗЕЛЕНСЬКОГО НАЗАД ДОРОГИ НЕМАЄ

       Ми, усі громадяни України, сподіваємося, що, змінюючи політичну систему через вибори нового Президента і парламента, наша країна прийде до нової якості економіки та вищого рівня життя людей. І правильно мислимо: тільки нова політична еліта зможе і має здійснити такі потрібні економічні перетворення. Отже, починати реформи треба з ПОЛІТИКИ.

  Відомо, що саме держава будує певну економічну систему і нам потрібна сучасна демократична, прозора і відкрита держава, яку має побудувати новий Президент України. Він не може задовольнятися тим, що створено до нього, думаючи, що зможе краще користуватися старим апаратом.

  Сьогодні відносини в трикутнику «економіка-політика-суспільство» гостро конфліктні. В українській економіці, як відомо, панує олігархічний капітал, який через державно-корупційну машину  впливає на усі сфери нашого життя, позбавляючи пересічних громадян можливості задовольняти свої елементарні потреби. Відбулось органічне з’єднання олігархономіки і корупційного державного апарату. Результат – розвалене національне виробництво і суцільна бідність людей.

  Люди не приймають таку економіку і хочуть бачити іншу політику, яка змінить їхнє буття. Тобто трикутник почав працювати у зворотньому напрямку: люди хочуть нової влади, аби вона відкинула стару економічну систему і перестала бути концентрованим виразом такої системи.

  Фактично має місце революційна ситуація. Потрібні радикальні базисні оновлення політичних інститутів, макіяжем тут не відбутися. Суспільство буде домагатися свого: хоч мирним способом, хоч жертвуючи своїми синами. Президент В. Зеленський  став виразником саме таких очікувань людей: вони сподіваються, що він завдасть політикам те, чого вони заслужили і не допустить повторного включення порошенківської політичної плитівки. Він повинен це зрозуміти. Відступити він не може – назад шляху немає. А що бажано зробити Президенту, рухаючись вперед? – у наступній статті.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх