EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  466  1

Аваков і Яценюк здолали Зеленського?

Сьогодні «Народний Фронт» пішов у наступ на новообраного президента Зеленського. Сьогодні вони вийшли з коаліції «Європейська Україна», яка фактично перестала існувати ще 18 лютого 2016 року, коли з неї вийшли «Батьківщина» та «Самопоміч». Но факт залишається фактом, адже 30 днів для формування нової коаліції закінчилися 18 березня 2016 року, просто Парубій забував сказати про це, щоб не провокувати дострокові перевибори до парламенту. А сьогодні вирішив офіційно оголосити про відсутність коаліції, чим, на його думку, розпочав відлік 30 днів для формування нової коаліції. Всім зрозуміло, що ця ситуація зроблена для того, щоб відтягнути час, якого так не вистачає Авакову та Яценюку, щоб підготуватися до парламентської компанії. 

Аваков та Яценюк вважають, що дострокові вибори до верховної ради будуть не можливими, адже через 30 днів сплине крайній дедлайн для розпуску. 

Але давайте не будемо забувати, що 28 лютого 2019 року Окружний адмінсуд Києва прийняв рішення, яким підтвердив той факт, що коаліції немає вже давно. 

Чи зможе Зеленський скористатися цим рішенням — це питання залишається поки без відповіді...


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх