EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  362  1

Бджоли проти меду в Харкові?

Зараз ми споглядаємо цікаву ситуацію, яка відбувається навколо персони Кернеса та представників Порошенка.

Кернес пішов у наступ на проукраїнських активістів в Харкові, він хоче знести намет, який допомагає фронту та перейменувати проспект Григоренко на Жукова. Але Кернес не такий цікавий у цій ситуації, як представники Порошенка, які останні 5 років захищали Кернеса від справедливого правосуддя. З 2014 році Кернес був у повній безпеці, він спокійно домовився з Порошенком за індульгенцію. Топ-Порохоботи не помічали злочинів Кернеса, а представники Порошенка на місцях активно співпрацювали з Кернесом. Наприклад, народний депутат .... (ліва рука Пороха) досі співпрацює.

Найбільше про «реванш» кричать ті люди, які допомагали та захищали сепаратистів або колаборантів з 2014 року. Для мене Порошенко — це і є реванш, який давно відбувся завдячуючи сліпій довірі людей.

Не буде зайвим нагадати, що завдячуючи Луценку, який є кумом Порошенка, Кернесу вдалося уникнути покарання, його звинувачували у катуванні активістів Майдану в Харкові.

Дивитись зараз, як представники Порошенка виступають проти Кернеса — це смішно до абсурду. Чому вони це роблять? Відповідь очевидна, скоро вибори до парламенту, а у Порошенко сильно програє на сході країни. Завдяки таким акціям, яких могло б не бути, якби ГПУ та СБУ працювали в інтересах України. Представники Порошенка нагадують про себе, про свій «патріотизм», якого реально немає.

Я сподіваюсь, що адекватні проукраїнські харків’яни не будуть давати Порохоботам піаритись.

Ми все пам’ятаємо...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх