EN|RU|UK
Блоги Сергій Кузьміних
Ініціатор створення Фонду братів Кузьміних, який майже за два роки свого існування по допомозі пораненим та полоненим заслужив довіру українців не тільки в рідному місті, а й по всій Україні.
  603  1

В Києві відкриється безкоштовний Реабілітаційний Центр для поранених українських військових

Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних» анонсує про відкриття ще одного реабілітаційного центру в м.Києві.

Фонд братів Кузьміних існує з 2015 року та займається безкоштовною реабілітацією та відновленням військовослужбовців після отриманих поранень, травм та захворювань, отриманих внаслідок військових дій.

Фонд вже має успішний досвід створення Реабілітаційних Центрів для комплексного якісного фізичного, психологічного, соціального відновлення постраждалих на війні бійців. Так за 2017 рік було відкрито два Центри – в Житомирі та Черкасах, де за два роки вже сотні військових отримали відновлюючу допомогу.

Активно працюючи в напрямку благодійної реабілітації, командою Фонду було прийнято рішення відкрити ще один Центр в Києві.


«Ми перші в Україні почали займатися благодійною реабілітацією. За період своєї діяльності ми змогли досягти багато перемог у відновленні втраченого здоров’я. І чудово знаємо проблематику процесу реабілітації в цілому в Україні. Зокрема проблеми є з безкоштовною реабілітацією для поранених на війні. Нажаль, доступність та якість даних послуг в Україні залишає бажати кращого. Саме тому ми своїми силами намагаємось зробити її доступною, якісною та ефективною!», - голова БО Сергій Кузьміних.


Олег Кузьміних, брат Сергія, підполковник, про війну знає не з чуток. Один з перших в травні 2014 року в складі 95 ОАМБР був відправлений на Схід країни для утримання ворога. Пройшов всі запеклі бої. А з січня по травень 2015 року пережив жах полону.

«Я – український військовий. Я бачив війну зсередини. Я бачив бійців, які отримували поранення. Важкі і доленосні. Адже після поранень, наприклад спини, людина перестає бачити себе дієздатним всередині суспільства. Тому з впевненістю скажу – відновлення після війни вкрай необхідне!»

В Києві офіційне відкриття нового Реабілітаційного Центрі від Фонду братів Кузьміних відбудеться незабаром. Залишились відкриті питання з реабілітаційним обладнанням.

Але вже сьогодні в Центрі працюють спеціалісти, що надають послуги відновлення для бажаючих.  Саме тому запрошуються українські бійці, що пройшли жах війни і які потребують реабілітаційної допомоги після отриманих поранень, травм та захворювань! Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх