EN|RU|UK
Блоги Юрій Береза
народний депутат України
  2148  19

10 тез в труну «вєлікой отєчєствєнной»

8 травня Україна відзначає День пам’яті і примирення. Наша країна зазнала в Другій світовій війні колосальних людських та матеріальних втрат. Саме за Україну зіштовхнулись дві криваві імперії, саме тут війна та окупація були одними з найтяжчих. 

Оскільки тема війни неймовірно інструменталізується Москвою та її прихвоснями в Україні, які використовують пам'ять людей про трагедії своїх предків, пропоную ці 10 тез, що мають убезпечити вас від найбільш вдалого елементу московської пропаганди:    

Перша теза: Сталін почав війну разом з Гітлером в 1939 році, тому Сталін співучасник початку Другої світової, на ньому теж вина в подальших жертвах, які зазнали українці та інші народи Європи.  

Друга теза: В 1940 році Сталін розстріляв польських офіцерів в Катині та під Харковом. Такий крок не робила б людина, яка вважає Гітлера своїм ворогом станом на 1940й рік, бо ці офіцери могли б бути союзниками у війні проти нацистської Німеччини. 

Третя теза: Гітлер напав на СРСР в 1941 році, бо боявся нападу від Сталіна і через те, що застряг у конфлікті з Британією (багато в чому дякуючи позиції Черчилля).  

Четверта теза: СРСР не програв через колосальні людські втрати та підтримку від США, про яку тепер говорять як про «другорядний фактор». Сталін тут ні до чого.  

Шоста теза: Сталін придумав визначення «вєлікая отєчєстванная», аби штучно відсікти період, коли він був союзником Гітлера.

Сьома теза: після війни ветерани, особливо інваліди, які «псували» пейзаж великих міст СРСР були депортовані в «інші місця перебування». Така їм була подяка.

Восьма теза: пам'ять про війну використовувалась і використовується Москвою для насаджування шовіністичних поглядів, применшення значення інших народів. Це триває й досі, наведу тут слова теперішнього московського продовжувача справи Сталіна та його імперії: «мы бы победили и без Украины». 

Дев’ята теза: В Німеччині та загалом Європі московська імперія використовує почуття провини рядових німців за злочини Другої світової, як-от винищення слов’ян та євреїв. Тому все хороше, яке «звільнило Європу» - це російське, а все погане, яке «співпрацювало з Гітлером» - українське. Це все при тому, що чисельність власівської РОА та дивізії СС «Галичина» не можна порівнювати навіть з кореляцією щодо чисельності українців та росіян у ті часи. 

Десята теза: сьогодні Україна воює проти гітлеризму та сталінізму в одному флаконі, про що нам говорить та ідеологічна суміш, яка в голові у всієї нечесті, яка лізе в нашу країну. 

Однак, хай там як біситься московська пропаганда, але зараз інші часи. В теперішній війні на сході країни ми не затиснуті у виборі між Колимою і Бухенвальдом, у нас є союзники в Європі, Північній Америці та по всьому світу. Ми не віддамо нашу свободу ідейним нащадкам Гітлера та Сталіна! 

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх