EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій
  1457  3

Муженко запропонували нагородити зіркою Героя України

Незважаючи на розгромний програш Порошенко на виборах, його команда порохоботів не збавляє обертів продовжуючи дивувати своєю неадекватністю, брехливістю і безсоромністю тих українців які не увійшли в команду "четвертаків".

Хоча, саме вони порохоботи, через свою непрофесійність й відіграли не останню роль в неймовірному падінні рейтингів Порошенко, який тотально, ну просто вчистую, програв на виборах Зеленському.

Як приклад, потрапляю нині на пост такого собі Мандаліна, який, як на мене, явно відноситься до тієї самої когорти порохоботів у погонах, які так "топили за Пороха", що той аж програв, але хіба це комусь цікаво.

Вони ж не на результат працюють. Їм же головне облизувати причандали свого господаря аби ті виблискували, тупо але віддано і головне – не важливо якому саме господарю, а результат то таке, то геть не для них, то не їх рівень.

Так от цей Мандалін, в пориві чергового лизу, запропонував наступне, тримайтесь за стільці в кого слабкі нерви: "дуже скоро піде з посади Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко, який безумовно дуже багато зробив для України, але особисто я вважаю, що він має зробити, ще дещо... А саме, нагородити почесним та високим званням Героя України, Начальника Генерального Штабу ЗСУ генерала армії В.Муженко".

Тобто, окрім того, що за п’ять років війни Муженко, за плечима якого Іловайськ і Дебальцево, випущений із Слов’янська Гіркін, ДАП, збитий ІЛ-76 і безліч інших подібних "перемог", отримав два звання: генарал-полковник та генерал армії України, це як би дрібнички і це взагалі не враховується. От що насправді зараз конче потрібно усім українцям, без чого ми фактично не зможемо жити, так то зірка Героя України для Муженко.

І тут якось напрошується питання – а, за що взагалі-то???

Бо ж, за ті самі згадані вже Іловайськ з Дебальцевим, пан Муженко ніби то отримав звання, включно із найвищим із існуючим в Україні – генералом армії. Ото ж, тут-то вже за що???

Відповідь вражає своєю простотою – та ні за що!!! Просто так, аби було. В хазяйстві знадобиться.

От і виходить, що Порошенко, який вщент програв вибори, отримавши від народу України найвищий вотум недовіри, тепер "дуже скоро піде з посади Верховного Головнокомандувача" тому, "має зробити, ще дещо... А саме, нагородити званням Героя України, генерала армії В.Муженко".

О як!

Не знаю, чи відреагує на цю, без перебільшення важливу не лише для програвшого Президента, але й для всього українського народу "експерту думку" якогось там Мандаліна Порошенко, але те, що служба в того Мандаліна, якщо він служить, після цього "лизу" складеться правильно і піде в верх, немає жодного сумніву, знаючи які саме морально-ділові якості найбільш цінуються нинішнім керівництвом Генерального штабу.

Разом з тим, радує, що українці в переважній своїй більшості є адекватними людьми, які насправді а не показово та декларативно мають честь та гідність і яких бездарна та примітивна агітація порохобтів не похитнула у їх здоровому глузді, саме тому просто пропоную почитати деякі коментарі під тим самим постом, бо саме це й всиляє надію на зміни.

На дійсні а не паперові зміни в нашій країні, а Героїв треба давати за перемоги, а не за поразки, як на полі бою так і в реформуванні армії, бо цією повальною порохоботською брехнею, якою в останні п’ять років ніби сміттям закидали вітчизняний інформаційний простір і таке високе звання, як Герой України можна заплямувати і звести нанівець, як рівень довіри до діючої влади та вщент програвшого народу України Президента Порошенко…Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх