EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  364  2

Свобода слова — це міф!

Мені дуже приємно визнавати, що наші з братом сторінки у Фейсбуці та частково в Інстаграмі заблокували за наші погляди та принципову націоналістичну позицію. Ліберальна пропаганда та цензура, яка охопила всі сфери нашого життя, вже дійшла до повного абсурду, який вбиває адекватність та раціональне мислення у більшості населення. Ліберали більше за всіх розповідають, що кожна людина має право на «свободу слова» та «свободу вибору», а що ми маємо насправді? Вони самі порушують свої принципи, а точніше конвенцію ОНН, яка гарантує право кожному громадянину на «Свободу думки» ст. 9 та «Свободу вираження поглядів» ст. 10 згідно «Конверсії про захист прав людини і основоположних свобод», яку проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 10 грудня 1948 року.

Ліберальна диктатура — це реальність нашого життя, яка надалі буде тільки посилюватися. Немає ніякої свободи слова — це міф для бовдурів, якого вигідно дотримуватися, щоб не зруйнувати сталий порядок. Якщо ти будеш стверджувати, що традиційна родина — це добро, а гендер — це зло, то одразу на тебе накинуться зі звинуваченням у гомофобії та нацизмі.

Почнуть закривати рота, погрожувати фізичною розправою, видаляти твої статті, відео або фотографії зі всіх сайтів та соц-мереж, як мої з братом сторінки! — це така свобода слова. Лібералам байдуже, що ти маєш право на самовираження у будь-який законний спосіб, якщо вірити в їх ліберальній цінності про рівності усіх зі всіма.

P.S. Для кращого розуміння ситуації, рекомендую подивитись моє інтерв'ю — це неприємна правда, яка багатьом не сподобається...


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх