EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій
  586  0

Як в Порошенко вкрали 2% голосів на виборах

Завжди казав – Порошенко не потрібні конкуренти, його знищать порохоботи і от теж саме читаю у Яна Валєтова, який є симпатиком Президента:

"Петр Порошенко

Я долго терпел вакханалию лжи и дурного вкуса, которая нарастает изо дня в день. Я знал, что это будут самые демократические, и, значит, самые грязные выборы в нашей истории. Но я не знал, что за десять дней до конца второго тура меня начнет трясти от омерзения к некоторым членам команды (порохоботам), за которую я проголосовал в первом.

Каждый шаг, который официальные симпатики Порошенко делают для его победы, вызывает у меня желание вымыть руки и проглосовать за Зеленского. Просто для того, чтобы не иметь ничего общего с бессовестным враньем и жульническими передергиваниями.

То, что пишет Палий про "продажный КМИС Медведчука" — это дно.

То, как ведут себя пропорошенковские активисты — это дно.

Каждый их шаг — это гвоздь в крышку гроба политической карьеры Порошенко".

Скільки за цей час вже було сказано про масові, просто кричущі фальсифікації з боку команди Президента у тому числі і з масовим "узаконеним" підкупом виборців, що можливо було лише за наявності адмінресурсу, який є виключно в руках Порошенко і більше нікого із його претендентів і от на тобі, черговий перл, який просто на голову не налазить своєю алогічністю і якоюсь навіть неадекватністю.

Один з ВІП-порохоботів, так би мовити важка арта Ю.Бірюков видав наступне:

Первый тур показал разное. Показал провалы в информационной политике, ошибки, проблемы. И предательство. Банальное и мерзкое предательство, когда под видом наблюдателей и членов избирательных комиссий от Порошенко заводили людей, которые был нацелены на совсем другой результат. Админресурс, да? У Порошенко украдено порядка 2% голосов в первом туре".

Як вам оця фраза – Админресурс, да? У Порошенко украдено порядка 2% голосов.

А чому не всі 15 чи навіть – 20. Тоді взагалі можна було стверджувати, що вибори вдреге виграні одним туром. Ну чого зупинятись на якихось дріб’язкових 2%.

Да, то так мілко для важкої артилерії, щось я перехвалив. Насправді то рівень дитячої штрикалки або максимум рогатки не більше.

Таке враження, що ці люди (порохоботи) живуть в якійсь своїй, ними ж видуманій реальності, паралельній до нормальних, адекватних людей, які здатні мислити логічно а ж головне – правдиво.

Виходить, що він сам себе питає: "Админресурс, да"?

І сам собі відповідає – так, то все той довбаний адмінресурс, бо ж: "У Порошенко украдено порядка 2% голосов".

Але, нагадую, адмінресурсом може володіти і використовувати лише діюча влада, лише діючий президент і більше ніхто!!!

Саме тому він і називається – адміністративний ресурс, бо ж жоден з претендентів немає доступу до державних адміністрацій, які й влаштовують супроводження усяким там сіткам, качєлям, вкидам, закриваючи оці на очевидні порушення і на біле говорячи чорне, у тому числі і всяким там виплатам пенсіонерам грошових сум під виглядом ніби то соціальних виплат, які роками не платились а за 2 тижні до виборів несподівано почались платитись і ж головне, паралельно з цим працює ціла банда порохоботів, які брехливо переконують бідних і довірчих пенсіонерів що то щастя їм на голову впало виключно від діючого Президента тому проголосуйте за нього і таке саме може ще раз впасти і на все це адміністрація закриває очі і стидливо відвертає обличчя, бо всі вони залежні по вертикалі влади і всі можуть банально втратити роботу в разі не згоди з цими дичайшими перекручуваннями, а формально й навіть – злочинними діями бо то все і є адмінресурс.

В мене склалось враження, ніби я зараз пояснюю чому 2+2 дорівнює 4.

І от при цій всій очевидності найпростіших речей Бірюков зненацька заявляє, що адмінресурс вкрав у Порошенко 2%. Так як це може бути?

То б то, сам Порошенко вкрав у себе от ті 2%?

Насправді ця теза Бірюкова повністю підтверджує його ж попердню фразу, що у Порошенко ніби то виявилось повний провал в інформаційній політиці.

Але він не каже, що той провал насправді відбувся саме через отих порохоботів, отих бірюкових той провал і утворився, але ж біда в тім, що Порошенко цього не здатен розгледіти самостійно, а вони, звісно набріхують йому як же все класно вони роблять.

Ото ж Порошенко й вважає, що порохоботи то – сила, хоча насправді то купа бездарів, які не те що не переможуть команду Зеленського, вони ще й навпаки, просто підігрують йому кожним своїм рухом, кожним меседжем, бо він в них виходить настільки безглуздим, грубим і переповненим банальною чернухою, що будь яка нормальна людина при здоровому глузді просто відвертається від того інформаційного мотлоху, який масово продукують порохоботи, загаджуючи ним інформаційний простір і закопуючи президентські рейтинги все глибше і глибше.

Ото ж, Петро Олексійовичу, тут треба не Бірюковські казки слухати про якісь там виявлені провали, помилки та проблеми. Ти ба, а куди ж він такий розумний 5 років дивився, а тут на тобі – прозрів!!!

Тут треба гнати їх всіх, таких афігітєльних "спеціалістів" поганим віником, бо саме вони й створюють ті проблеми, про які потім мудро розсусулюють по ФБ, але для цього треба вміти їх бачити, а не слухати їх брехливі вихваляння власної безглуздості))).

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх