EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  413  2

Звернення до нардепа БПП Олега Барни

Вже неодноразово повторюю - якщо вдягаєте військову форму в цивільному житті, поводьтеся чемно, і не дискредитуйте своєю поведінкою всіх, хто пройшов АТО!

Напередодні в кулуарах телеканалу ЗІК стався інциндент за участю представника команди БПП Олега Барни і команди Зеленського - Святослава Юраша. Не можу не прокоментувати, бо по-перше, я людина військова, по-друге, я пройшов Іловайськ.

І тому. Нас дійсно кинули в Іловайську. І пан Муженко, і «говнокомандувач» Порошенко мали прийняти рішення, яке увійшло б в історію. І так, вони його прийняли, вони зробили свій вибір! Порошенко хизувався військовою технікою на параді в центрі Києва, такою необхідною на той момент нам в Іловайську! А Муженко приймав нагороди і погони замість того, аби приймати рішення і віддавати накази на передовій!

Вибір є у кожного. І діюча влада його зробила. А тепер вибір за нами, українцями - зробити висновки і думати перед тим, як обирати.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх