EN|RU|UK
Блоги Олег Медведчук
Громадський діяч; голова ГО Патріотичне братство прикордонників України; учасник війни з Росією, керував тактичним угрупованням ДПСУ в секторі М зони АТО (2014р.); генерал-майор (в запасі)
  963  4

Нема тіла, не буде й діла. Правила виживання громадського активу (ВІДЕО)

Забігаючи наперед, щоб уникнути однобокої оцінки, повідомляю. Цей допис  спрямований не проти Президента України, а для того щоб допомогти йому виконати обіцяне на зустрічі з представниками громадських організацій, яка відбулася 6 квітня ц.р.  Шкода, що мені не вистачило якоїсь там доби. Та й на Володимирський 26 теж вирішили плани не змінювати.

5 квітня біля 21.00, в м. Хмельницькому, на мене було організовано напад  групи невідомих осіб в кількості до 10 чоловік. За збігом обставин під загрозою опинились і члени моєї родини. 

Щодо події дізнаєтесь з відео тут:

https://www.facebook.com/100015617197955/posts/517216828808886?sfns=mo

Вважаю, що напад  на мене організовано з метою  примусити відмовитись від громадської діяльності.

Скоріш за все  це пов’язано з тим, що мною напередодні було оприлюднено резонансні публікації, а в день події оголошено звернення громадської організації Патріотичне братство прикордонників України, яку я очолюю, до Президента України щодо зловживань в Державній прикордонній службі Україні, яке вийшло в ЗМІ під назвою: “Особиста вигода або дискредитація Президента”.

Статутна мета та практична діяльність ГО Патріотичне братство прикордонників України (ГО "ПБПУ") мають виключно проєвропейську позицію, з пріоритетом розвитку національної ідеології та протидії агресії РФ.  Для  отримання вичерпної інформація про громадську організацію, в т.ч. про автора цього допису, клікніть:

http://bratstvo-kordon.org.ua/pro-organizaciyu/

Проти ГО "ПБПУ" та її керівництва проводилась активна дезінформаційна кампанія, а зараз  противник вже переступив червону межу та здійснює заходи фізичного впливу.

Минуло декілька діб як мною подано повідомлення про скоєння злочину, але жодних практичних заходів для встановлення нападників не спостерігається.

Слідчі повідомили, що у розслідуванні злочину немає  перспектив з урахуванням того, що мені не завдано фізичних ушкоджень. Поліція відмовила в реєстрації кримінального провадження і пояснює, що така позиція погоджена з прокуратурою.

Тобто спрацьовує відомий вислів на кшталт «Нема тіла, не буде й діла».

Вісутність реакції правоохоронців дуже дивує з погляду на те, що  останнім часом країну захлиснула хвиля спланованих нападів на активістів, і ми спостерігаємо тотальне ігнорування з боку органів правопорядку, які починають діяти тільки під тиском громадськості. 

Ну що ж, позиція правоохоронців відома.  Вони хочуть настання наслідків.

В свою чергу хочу заявити, що при виникненні фізичної загрози у відношенні мене чи членів моєї родини я буду діяти так, як мене навчали згідно військового статуту.

Розумію, що особливі обов`язки  чатового не являються  досить зручними в питаннях забезпечення прав громадянина на захист власного життя та особистої гідності. Але здається це стає винятковим способом вижити громадському активісту в умовах українських  реалій.

А може вже вистачить сумної статитики із прізвищ:

Катя Гандзюк, 

Олег Михайлик,

Сергій Стерненко

...

Наступного дня після спроби нападу на мене я дізнався, що Президент України 6 квітня запросив представників громадських організацій на зустріч. Як повідомили ЗМІ це був реальний діалог.

В числі богатьох тем обговорювали кадрові питання щодо одіозних посадових осіб на кшталт Семочко, а також звільнення Гордєєва та Рищука на вимогу ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Петро Порошенко підкреслив, що такі зустрічі та відверта комунікація з громадськими організаціями мали відбуватися раніше.
Президент визнав, що допустив 2 основні помилки за останні роки:

а) кадри, б) комунікації.*

* До речі, саме про таке йшлося в зверненні громадської організації Патріотичне братство прикордонників до Президента України: 

http://bratstvo-kordon.org.ua/osobista-vigoda-abo-diskreditaciya-prezidenta/

А ще мені сподобалась фраза, яку вказала в дописі на своїй сторінці стосовно цієї зустрічі  Daria Kaleniuk:

“Яким би корисним такий діалог був і для президента Порошенка, і для громадських активістів, і для всієї України, якби він відбувся вчасно. Водночас,  я високо ціную та поважаю визнання Президентом своїх помилок. Це сильний крок. Помилки можна виправити конкретними діями, деякими вже в найближчі дні. Адже довіра власне і вибудовується діями...».

Гарна перспектива. Але.

Тим, хто все ж вирішив стати на шлях протидії ганебній системі, пропоную подивитись відео стосовно організації нападу на мене і наполегливо раджу –

будьте напоготові.

Якщо Ви наполягатиме на реагуванні влади, незабаром відповідь може надійти від найнятого нею криміналітету.

Буду вдячний за реагування і розголос, а також за інформацію щодо організаторів нападу.

Борітеся, поборете!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх