EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  3162  2

Кіборг звертається до Українців!

Пам'ятаєте кіборга Олега Кузьміних, який потрапив у полон під час оборони Донецького аеропорту та перебував у полоні 124 дні. Сепаратист Гіві під прицілом російських телеканалів записував відео, як вони знущаються з Олега та інших полонених.

Скільки було публікацій можновладців та політиків, які хотіли примазатися до Олега заради самопіару. Всі писали: "Тримайся!", "Ми з тобою!", "Повертайся живим!" тощо... Після звільнення з полону Петро Порошенко нагородив Олега орденом «За Мужність».

Щоб трапилось після звільнення?

Олег зі своїм братом Сергієм заснували "Міжнародний фонд братів Кузьміних". Вони відкрили центр реабілітації для ветеранів АТО/ООС в Житомирі, також в Черкасах та хочуть відкрити в Києві. Частину роблять за свій кошт або звертаються по допомогу до малого та середнього бізнесу.

Як повідомляють блогери та волонтери, на одному з офіційних заходів, який проводили на Житомирщині, представник Петра Порошенка за сумісництвом заступник голови облдержадміністрації житомирської області Ярослав Лагута пообіцяв, що обов'язково допоможе центру реабілітації братів Кузьміних


На жаль, далі слів справа не пішла, тому зараз Олег знімає такі відео-звернення до Українців, щоб привернути увагу громадськості до невиконаних обіцянок чиновників.

Прохання до всіх! Максимально поширюйте цю інформацію...

Підписуйтесь на мій телеграм канал!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх