EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  665  5

Як Порошенко та Зеленський здавали..?

Уважно подивіться на фото, я спеціально перевірив за допомогою чого брали кров у кандидатів в президенти. У Зеленського за допомогою сучасної вакуумної пробірки «VACUSERA», яку використовують у всьому світі.

Медичка довідка: пробірки VACUSERA® використовуються для забору, транспортування та обробки крові для подальшого аналізу сироватки, плазми та крові в цілому в клінічній лабораторії.

Цією пробіркою можна одразу взяти кров з однієї вени на 2-3 різні аналізи, якщо використовувати контейнери для збору зразків венозної крові, які є одноразовими, щоб не переколювати в іншу вену. Також не потрібно переливати кров зі шприца у пробірку, що полегшує саму процедуру та унеможливлює потрапляння у кров зайвих організмів.

.

А тепер подивіться, як і чим беруть кров у Порошенка (про методику писав тут). Беруть кров звичайним шприцом, що є ідіотизмом у прямому сенсі цього слова!  

Медичка довідка: Використання шприцу для перенесення крові також може викликати переповнення або недостатнє наповнення пробірок, що призведе до невірного співвідношення крові та добавок та потенційно невірних результатів аналізу.

Зараз 2019 рік і це треш, якщо вірити Порохоботам, які стверджують, що у цьому приміщення здають аналізи різні міжнародні спортсмени. Мені соромно, що у найбільшому стадіоні України такі жахливі умови та застарілі технології.

Петро Порошенко зайвий раз довів, що за 5 років нічого не змінилося, на жаль, сьогодні це побачила вся Країна!

Дякую за увагу...

Підписуйтесь на мій телеграм канал!
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх