EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  626  10

Хто переможе у другому турі?

Відповідь очевидна настільки, що не хочеться зайвий раз писати про це...

Але люди хочуть почути, чому ж Зеленський переможе у другому турі з легкістю!

У першому турі він набрав 30%, а Порошенко — всього 16% голосів, відрив складає 14%. Це  дуже багато (2,3 млн людей). Тепер давайте по порядку. Тимошенко заявила, що не підтримує жодного кандидата, але вона набрала 14%, які переважно проголосують виключно за Зеленського — це 10% (+-1-2%).

Проросійські кандидати Бойко + Вілкул набрали 15% на двох. Вони теж не підтримують жодного кандидата, але їх прихильники знаходяться на сході та півдні країни, там де Зеленський з впевненістю переміг усіх. Я гадаю, що мінімум 10% відійдуть Зеленському. Залишається Гриценко (7%) та Смешко (6%), які теж не підтримали жодного кандидата, але беручи до уваги, що їхня виборча риторика будувалась виключно на антипатії до Порошенка, як і у Тимошенко, Бойка, Вілкула та інших кандидатів, то це ще мінімум 10% відійде Зеленському. 

І що ми маємо у кінцевому результаті?

30+10 (Т) + 10 (Б,В) + 10 (Г,С) = 60%!

А тепер добре подумайте, хто захоче голосувати за Порошенка?

У найкращому випадку його рейтинг підніметься на 10%, якщо він себе добре покаже на дебатах як професійний популіст та брехун. Недаремно Порошенко вірить, що дебати для нього — останній шанс, але піднятися із такої ями —  нереально, якщо тільки Зеленський до 21 квітня не зробить дурниць, які його дискредитують. Фальсифікації тут не допоможуть, намалювати більше 30% непомітно не вийде, тільки відкритий двобій, який вирішить, хто помре, а хто буде жити по-новому...

Зеленський прийняв виклик на дебати з Порошенком, але висунув свої вимоги, які президент досі не виконав:

- дебати відбудуться на НСК "Олімпійскький" перед народом України;

- УСІ телевізійні канали мають право транслювати дебати НАЖИВО;

- УСІ журналісти мають право бути присутніми;

- кандидати повинні пройти обов’язкову медичну експертизу і довести, що серед них немає ні наркоманів, ні алкоголіків. Країні потрібен здоровий президент. 

- у знак поваги до, як мінімум, третини громадян України Петро Порошенко повинен публічно сказати, що у нього відбудуться дебати не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватником чи малоросом, не з клоуном чи бидлом, а з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським. 

Найцікавіше ще попереду...

Підписуйтесь на мій телеграм канал!

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх