EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
журналіст, блогер
  9010  44

Для шокованих результатами Бойка

Лідерство на прифронтових територіях свідчить про те, що інформаційну роботу із населенням там чисто просрали. Не упевнили, що це бойки привели за руку війну і рясно окропили Донбас кров’ю за Путіна і нафтові вишки. Не переконали, що то був свій, який браму російським регулярним військам власноруч відкрив і зламав мільйони життів гусеницями танків. Саме з бойків треба було ліпити образ ворога, а не із журналістів чи волонтерів.

555 голосів за Бойка на спецдільницях для військових в зоні ООС не привід записувати солдат у люті зрадники. Це невміння працювати з особовим складом, профукана повістка дня, де за "армія.мова.віра" і позування в камуфляжі мають бути сенси ще й конкретно для людей. На фронті чимало військових із Півдня і Сходу, у регіонах, де є бригади — теж високі результати Бойка. Миколаївщина — друге місце, 17,23%, Одещина — друге місце, 22,04%, Дніпропетровщина, друге місце, 17,23%, Сумщина, третє місце, 11,18%. Навіть Житомирщина із кількока бригадами і високим рівнем втрат на фронті — дала 7,17%. Величезні відсотки на Запоріжжі і в Харкові, на Херсонщині. Пацани, які воюють із цих регіонів, є плоттю і кров’ю своїх маленьких сіл під Чугуєвом чи Токмаком. І да, вони несуть те, чим живуть їх сусіди, до яких елітні кандати вирішили не приїздити, а обмежились бордами. А чого солдат має підтримувати фікцію, а не реальність, з якою він стикається щодня — без належного забезпечення, перспективи росту і командира-самодура. Де надія на якісне життя військовослужбовця та його родини, щоб належно захищати незалежність?

Третє. У Бойка такі високі результати, бо спочатку його хотіли вивести у другий тур, потім він остаточно скліщився із Медведчуком — і чіпати друга кума уже якось некомільфо. У Бойка такі високі результати, бо за рішучої влади Бойко б не літав прямими рейсами до Мєдвєдєва без миттєвої реакціі СБУ, а сидів би за ґратами чи подався у екзил. Поправка — за рішучої і без договорняків.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх