EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
журналіст, блогер
  477  5

Чому Петру Олексійовичу треба дуже подумати і попрацювати над помилками до другого туру?

По-перше, дуже неправильно говорити, що третина виборців віддавала голоси за Зеленського, бо його показували на ТБ. Маємо два президентських канала, де нонстоп топили конкурентів президента, і восхваляли ПП. Регулярно стрімили заходи за участю президента усі інформаційні канали. Медведчукіські взагалі чергували президента зі спонсором. Тому побійтесь Бога, ПП навіть на центральних каналах не особливо сварили.

Друге. Проблеми накопичувались за п`ять років. Від добрих 8 місяців, коли у 2015-2016 треба було робити ударно економічні реформи, а вся президенська рать натомість натхненно топила прем`єр-міністра Арсенія Яценюка. Бо він був успішний і отримав заслужене перше місце на виборах до парламенту. Та історія показала, що президенту важливіше його прищемлене его, а не доля країни. Яценюку ж — навпаки.
До агента Семочка. До свинарчуків загребущих. До непокараних убивць Небесної сотні. І летальної сірчаної кислоти в активістів. Народ п`ять років старався і вчився щось робити із нуля, а команда президента гнула своє і нулила всі результати.

Третє. Петро Порошенко і його вірні любителі пересварилися з усіма, хто міг бути союзником і соратником: із активістами, правозахисниками, соціологами, частиною волонтерів (не доніками з бірюковими, а реальними), журналістами. Оточив себе лизоблюдами і графоманами без резюме і біографії. Коли я читаю огидні коментарі про "медіашлюш" чи "ви спустили Порошенка на друге місце" від агресивних любителів пороху — хто ж вам господар. Чисто моє завдання як журналіста — ставити правильні діагнози і пропонувати план лікування. Пацієнт же вибрав бабок із настоянками мухоморів і уринотерапію.

Чи можна виправити за три тижні те, на що регулярно наступав роками? Можна хоча би спробувати. Але чи вирветься президент із теплої ванни, яку йому створили ноунейми із клавіатурою?) Це вони в тому числі пробили прогалину у вашому човні і розхитали його до не можу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх