EN|RU|UK
Блоги Михайло Ухман
військовий, журналіст
  843  4

З бою на голосування

У зоні бойових дій бійці української армії отримали можливість голосувати на цих президентських виборах. Хлопці з дівчатами до цього не готувалися якось по-особливому. Адже на війні, кожен день буває особливий.

Проте сьогодні більшість із них вирішили прийти і віддати свій голос за того чи іншого кандидата.

На одній із виборчих дільниць, яка знаходиться за 4 кілометри від Донецька – спокійно. Для голосування натягнули намети, туди занесли все необхідне. Якихось особливих черг там немає. Бійці в штатному режимі голосують, виходять на вулицю і розмовляють про те, як минула ніч.

- Я тільки прийшов із поста. Можна сказати, що прямо з бою. Над ранок московські окупанти відкрили вогонь по нас із важких кулеметів. Добряче били. Ми, як завжди відповіли їм. Оце здав зміну і зразу прийшов, щоб проголосувати – каже Максим, боєць ЗСУ.Дехто з хлопців, які проголосували - телефонують додому. Запитують, чи їхні рідні уже віддали свій голос.

- Вночі був невеличкий бій, не активний, звичайний. Тобто сумно не було. Змінився, відпочив кілька годин і прийшов, щоб проголосувати. Навіть форму нову одягнув з цього приводу – жартує Женя. - Це класно, що ми маємо можливість голосувати. Ми ж повноцінні громадяни України, воюємо за неї. І обов’язково переможемо. А сьогоднішній наш вибір – це ще один шлях в європейське життя і повний розрив з совдепією.

- Я воюю три роки за Україну. Мій вибір цілком свідомий. В мене брат воював в 2014 році, був поранений московськими окупантами. Тому я взяв в руки зброю, щоб прогнати їх. А мій голос на виборах – це цвях в двері, які відділяють нас від поганого минулого.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх