EN|RU|UK
Блоги Дмитро Кулеба
Посол, Постійний представник України при Раді Європи
  1313  7

Вконтакте - капсула русского мира в Україні

Нещодавно у мене був допис про те, у що перетворилася мережа ВКонтакте в Україні. Його багато лайкали та поширювали, тема явно зачепила. То було на основі дослідження, яке опублікувало видання НАТО.

А ось Internews Ukraine зробив своє дослідження. Дякую Diana Ishchenko, що привернула увагу. Там дуже цікаві висновки, що загалом підтверджують: ВК - це капсула русского мира в Україні, острівець зневаги до України, антисемітизму, мови ненависті і просто ненависті.

Цікаво, що там ненавидять усіх кандидатів в президенти, навіть відверто проросійських. Але особливо сильно в українському ВК ненавидять Порошенка. Я думаю, що це пояснюється ненавистю цієї аудиторії до України як такої і усього, що з нею пов'язано.

І усе це настрої наших співвітчизників. Регіони в топі за кількістю активних профілів - Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська і Одеська області та... Київ. Хто в курсі даних щодо реальної ситуації в цих областях, той обов'язково помітить прямий зв'язок між настроями у ВК та загальними настроями людей в цих регіонах. Мене дивує лише Київ, якщо чесно.

Короче, кому цікаво, гугльніть дослідження "РУССКИЙ МИР" ТА ВИБОРИ В УКРАЇНІ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ У "ВКОНТАКТЕ".

І ви побачите, яка у нас прекрасна країна, яка вона місцями крихка, і скільки в ній ще треба ковбасити, щоб створити реальність єдиної європейської України.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх