EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  489  3

Унікальне відео! Зустріч Порошенка з бійцями Азову!

Інформуція від журналіста Сергія Іванова:

Зранку я мав дискусію з палкими прихильниками чинного Президента про полк "Азов" і азовський рух, який вчора на зустрічі з лояльними блогерами він назвав нацистами. Я не хочу давати оцінку таким визначенням Порошенка і ставити питання, чому він дублює риторику російських ЗМІ, а хочу лише спростувати тези пропрезидентських писунів про розмову з особовим складом полку на передовій, яка начебто пройшла у теплій і дружній атмосфері, а головнокомандувача зустрічали ледь не оплесками. 

Ось відео, з якого ми бачимо, що: 

1. Бійці "Азову" відмовились привітати Порошенка і відповіли лише на привітання командиру полку.

2. Перше запитання, яке йому ставлять - по розкраданню армії. 

3. Порошенко наказує вимкнути камеру, коли говорить про слідство по кейсу Гладковського. Цікаво, звідки він знає, що листування, показане Бігусом, і листування в матеріалах справи не збігаються? Невже хтось порушив таємницю слідства? Якщо так, то хто? 

4. Порошенко каже, що він заборонив з'являтися на передову будь-яким кандидатам у президенти. До речі, буквально днями читав допис І.Геращенко про те, що, мовляв, жоден кандидат крім Порошенка не їздить на фронт. А як їздити, якщо він заборонив? 

5. Муженко вимагає солідарної підтримки Порошенка. Виправте мене, якщо це не перевищення повноважень. 

6. Порошенку ставлять запитання про саботаж розслідування вбиств на Майдані, люстрації суддів, а також про затримання ветерана "Азову" Дмитро Кухарчук. 

7. Після розмови з Президентом бійці прямо говорять, що не отримали зрозумілих відповідей. 

Як ви вважаєте, це схоже на теплу зустріч? Мораль дуже проста: не треба мати військових за тупе гарматне м'ясо, якому субординація завадить поставити актуальні та незручні запитання в обличчя Головнокомандувачу. 

Викладаю фрагменти відео з найяскравішими меседжами зустрічі. Далі буде..


Підписуйтесь на мій телеграм канал!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх