EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
доктор економічних наук, екс-міністр економіки, екс-віце-прем'ер-міністр
  278  1

Таємниці незаконного збагачення будуть розкриті і країна очиститься від пилу і пороху

В. Лановий. ТАЄМНИЦІ НЕЗАКОННОГО ЗБАГАЧЕННЯ БУДУТЬ РОЗКРИТІ І КРАЇНА ОЧИСТИТЬСЯ ВІД ПИЛУ І ПОРОХУ

  Навіщо мільярдеру другий термін президенства, запитуєте, – щоб не допустити суспільство до таємниць злочинного збагачення підчас першого терміну та уникнути кримінального покарання.

  Але правда обов`язково проб`єтся і, як бачимо, цього не треба довго чекати.  Не дивно, це закон Всесвіту, закон справедливості: зло повинно бути покаране!

  Порошенку здається, що влада, здобута незаконним шляхом, як він намагається зробити, дозволить йому зберегти себе і свої мільярди від арештів і конфіскацій, які наступлять після програшу у перегонах. Маю його заспокоїти – Ваші гроші знаходяться на рахунках у західних банках і в офшорних зонах, а значить – під пильним оком дядюшки Сема! Відкриті проти Вас і ваших «друзів» кримінальні провадження будуть доведені до завершення і покарання, включаючи конфіскацію доларів. Тобто перемога будь якою ціною не допоможе і свої статки Ви не збережете! Краще б Ви ховали свої прибутки у Росії. Хоча і сам Путін не довіряє місцевим банкам!

  Зрозуміло, прихильникам Порошенка – психологічно зомбованим рабам і утриманьцям - важко сприйняти журналістські розкриття, факти і покази свідків щодо пограбунку власного народу, навіть коли вони акцептовані і підтверджені генпрокурором. Їм здається, що президент зі своєю зграєю біля корита – всесильні, на брутальні матеріали вони «зварганять» бруд проти опонентів і таким чином повернуть віру людей?

  Чи одурманені релігійною оманою українці сподіваються, що ця аморальна, бездуховна, антихристиянська людина зрадить своїм барижним, фарисейським ідеалам і цінностям, яким він був відданий, пербуваючи на олімпі влади? Ні, ніколи не зупинеться ця ненаситна, цинічна, брехлива людина, доки не буде покарана законом і народним презирством.

  Порохолюби заспокоюють себе, що на все воля божа. Але тверезі, порядні, активні українці знають: на Бога сподівайся, але сам не схиб і свій хрест неси!

  Прихильники Порошенка, задумайтесь, перш ніж віддавати ваше найголовніше право – ваш голос. Це право краще жити вам, вашим дітям та онукам, що можливо в інших, вільних і справедливих умовах в Україні. Не бути рабами ще  5 років не тільки під Порошенком, а й під цими Гройсманами, Яценюками, Луценками, Пашинськими, Турчиновими, Ревами, Кононенками, Грановськими, Свинарчуками, Розенблатами, Паліями, Гримчаками, Геращенками та іншими. Влада Порошенка йде в нерозривному комплекті з цими мерзотними чоловічками (в тому числі і в жіночому обличчі), готовими служити за гроші хоч бісу, хоч дияволу. Ви хочете віддати голос і цим ненажерливим особам?

  Вибори 31 березня повинні зупинити цю зграю примітивних брехунів. Дайте очистити повітря від цього пилу і пороху.

  Слава Україні та патріотичним українцям!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх