EN|RU|UK
Блоги Олег Медведчук
Громадський діяч; голова ГО Патріотичне братство прикордонників України; учасник війни з Росією, керував тактичним угрупованням ДПСУ в секторі М зони АТО (2014р.); генерал-майор (в запасі)
  148  1

Юнак з духом воїна. Білоруська пастка

Політв’язень Павло Гриб сказав останнє слово на судилищі в Ростові-на-Дону. Його перебивали, не давали можливості говорити, але ці слова увійдуть в історію боротьби України проти свого споконвічного ворога – Московії:

«Бажаю сил і наснаги пройти випробування полоном усім українським патріотам. Пройти з гідністю, по правді і совісті..”

Варто подивитись відео:
https://www.facebook.com/hromadskeua/videos/563065164183950?sfns=mo

19-річний громадян України Павло Гриб зник у білоруському Гомелі в серпні 2017-го.

ФСБ РФ виманили Павла під виглядом зустрічі з дівчиною, з якою він спілкувався лише через соцмережі. За сприянням білоруських спецслужб Павла вивезли в РФ.
КГБ дружньої Білорусі не тільки допомогло викрасти українського громадянина на своїй території, а і відмовилось повідомити навіть батькам будь-яку інформацію про зниклого сина.

Цей факт варто сприймати відповідним чином, з погляду на запевнення сусіда, що Україні слід чекати наступу з території РБ тільки на автобусах та тракторах. Ну, а тим, хто планує подорож до союзника РФ, теж варто три рази поміркувати.

Павла Гриба російська влада показово звинуватила в примусі до підготовки теракту та засудила до 6 років ув’язнення за “заклики до тероризму”. 23 березня його визнали винним у нібито скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 205.1 КК РФ.

Українець свою провину в неадекватних звинуваченнях не визнав.

Батько Павла – Ігор Гриб український офіцер, прикордонник, підполковник в запасі. Він активно бореться за свого сина. За допомогою МЗС України ініціював широку реакцію міжнародної спільноти. Мама теж постійно намагається підтримати Павла, але доступ до сина суворо обмежений.

Турбує, що стан здоров’я 20-річного українського політв’язня критичний. Його хвороба прогресує та дуже небезпечна. Є свідчення й того, що через перебування в СІЗО Павло дістав нові складні захворювання.

Відправлення “по етапу” може просто Павла вбити. Звісно, російські лікарі вважають, що стан здоров’я в’язня – задовільний.

Українська влада повинна зробити все для звільнення Павла Гриба та всіх інших патріотів, які утримуються в стінах ворожих тюрем.
Зараз подано апеляційну скаргу на неправомірне судове рішення. Але на чесне правосуддя з боку країни-агресора марно навіть сподіватись. Тож слід розглядати альтернативний шлях повернення політв’язня додому, – через обмін.  Але для цього потрібен час, якого, зважаючи на стан здоров’я затриманого, немає.

Нещодавно розмовляв з батьком Павла.
Військовий характер Ігоря  Гриба дає йому сили триматися достойно. Він постійно в русі щоб визволити рідну кров з полону.
Запропонував пану Ігору допомогу від ГО «Патріотичне братство прикордонників України» зокрема в організації фінансової підтримки з урахуванням ускладнень стану здоров’я Павла. Ігор Гриб додатково повідомить мене, якщо це буде необхідним.

Борімося, поборемо!

Слава Україні!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх