EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
доктор економічних наук, екс-міністр економіки, екс-віце-прем'ер-міністр
  199  3

Леді Ю - та людина, яка здатна повернути історію України

                                                                               В.Лановий

   ЛЕДІ  Ю – ТА  ЛЮДИНА,   ЯКА ЗДАТНА ПОВЕРНУТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ  

  За кого голосувати на виборах Президента України? Про це мене запитує багато людей. Я готовий сформулювати свою позицію. Давайте порівняємо різних претендентів.

  Зразу обмовлюся, що діючий «кульгавий» очільник держави – найбільше зло для нашого народу і чим швидше він буде позбавлений своєї посади, тим менше горя він принесе у наші домівки. За його перебування на троні друга РУЇНА в нашій історії, яку ми переживаємо, дійде до свого кінця. І треба діяти так, щоб не допустити його фальсифікацій і обману на виборах вдруге, а також об`єднатися виборцям навколо того (або тих), хто має потенціал для перемоги. А нам - не помилитися у своєму виборі.

  У статті про «Зе» («Президент – не просто порядна людина», див. у ФБ) я вже назвав найголовніші критерії при виборі того, за кого можна віддати свій голос: 1) інтелект (в тому числі знання); 2)політичний досвід; 3) моральність. У тій статті я дав зрозуміти, що ця нова кандидатура по більшості з цих критеріїв не тягне на главу держави.

  Чи є інша особа, яка відповідає цим вимогам, яка зможе перемогти Порошенка і здатна привести у владу патріотів та найкращих фахівців, що перевернуть усю кровососну систему, перебудують увесь цей корупційно-олігархічний лад і приведуть на нашу землю норми і цінності європейської цивілізації? Думаю, що є.

  Я знаю Юлію Тимошенко буквально з перших її кроків у  політиці. Я бачив, як вона намагається навчитися державному управлінню, як вона робить помилки і виносить уроки з них, як вона може фізично і морально битися за те, у що вона вірить.

  Зараз це зріла людина, потріпана своїми супротивниками - відомими політичними удавами. Вона бачить ті виразки у нашій економіці, політичній системі та соціальній сфері, які треба хірургічно видалити і оздоровити організм. Вона, як мені відомо, буде спиратися при здійсненні перетворень на національні сили і у зовнішній відносинах буде відстоювати наші національні інтереси.  Мої прямі спілкування з пані Тимошенко протягом неповного останнього року дали мені підстави зробити висновок, що з нею можна пов`язати наше майбутнє, що вона бачить, як перетворити наш прогнилий монополістичний економічний устрій,  що вона поставила на меті відновити матеріальний стан людей і повернути додому мільйони емігрантів. Вірю, що її позиція чесна і правдива. 

 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх