EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
доктор економічних наук, екс-міністр економіки, екс-віце-прем'ер-міністр
  607  2

ЩО КРИЄТЬСЯ ЗА КРЕМЛІВСЬКИМ ГАЗОВИМ ШОУ

       В.Лановий.  ЩО КРИЄТЬСЯ ЗА КРЕМЛІВСЬКИМ ГАЗОВИМ  ШОУ 

  Зрозуміло, що це була операція Кондитера. Його люди зустрілися з кремлівськими боярами не для обговорення проблеми купівлі російського газу.

  По-перше, тому, що вони не уповноважені представляти інтереси НАК «Нафтогазу» і не матимуть таких повноважень у новій п`ятирічній перспективі, а очільники російського уряду і Газпрому не схожі на тих, хто даремно витрачають свій час.

  По-друге, пропозиція російського агресора, яка  полягає у переході до прямої купівлі їхнього газу зі знижкою відносно сьогоднішньої ціни, є абсолютно беззмістовною, пустопорожньою. Бо українських споживачів бентежить не ціна закупівлі, а ціна продажу цього газу всередині країни. Бойку і Медведчуку треба було їхати за цією ціною до Нафтогазу, який її завищив за останні 4 роки у 4-5 разів, а не до Москви.

  По-третє, ці комівояжери контактували не з партнерами по торгівлі, а з представниками енергетичного ворога, війна з яким не закінчена і мирного договору немає. Розрив відносин в минулому був спричинений не ціноутворенням, а щорічним шантажем України з боку Кремля щодо умов торгівлі і транспортування газу. Російський монополіст висував усе більш неприйнятні умови і при нашій незгоді зупиняв поставку газу з Росії у найхолодніші періоди року. На Заході дали визначення, що Росія використовувала енергетичну зброю у газовій війні проти України.  Ми вирвалися з лещат газового монстра і повертатися назад ніхто не збирається.

  По-четверте, наш та їхній монополісти знаходяться у стані судової суперечки щодо виконання зобов`язань минулих років. Більше того, є рішення міжнародного суду щодо відшкодування Газпромом збитків, завданих Україні, які він відмовляється виконувати. Навіть за найкращих пропозицій з його сторони нові відносини неможливі і незаконні.

  З наведених обставин випливає, що уся історія про газ – це фейк і спектакль. А терміновість зустрічі у Кремлі має інше підгрунтя. Порошенко організував цю зустріч, вже знаючи про відкриття справ проти нього самого і його поплічників трьома міжнародними антикорупційними органами. Йому треба було підірвати ситуацію. На допомогу відізвалися його московські  протекціоністи. Усе було організовано миттєво вночі. Порошенко попросив у Москви кинути в багаття передвиборчої війни проти Юлії Тимошенко російського ставленика Ю. Бойка, якого вирішили «спалити» для вищих цілей. Такою вищою ціллю для Кремля є збереження на посаді свого годованця Кондитера. Усім українцям навмисно, прямо в очі тицьнули пишну зустріч у Москві  (хоча могли б її утаємничити), щоб усі тут про це дізналися. А після цього пустили плітку, що Бойко є союзником леді Ю. Очевидно, згодом вони б «відкрили секрет», що рандеву в столиці ворога взагалі відбулося з ініціативи Ю.Тимошенко. Одна брехня породжує і дає хід новій. Для цього під рукою вірна СБУ, а за кордоном – майстри чекістських закулісних справ.  

  Цей фрагмент ще раз показує, що Юлія Тимошенко є найбільшою загрозою і для російського газового та воєнного агресора, і для президента з його бандою, які ще не до кінця пограбували Україну. Але їх кінець неминучий, а нам з вами, друзі, діяти свідомо, щоб повернути історію України на праведний шлях.  

       


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх