EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій
  376  1

Україну перетворюють на свинарник свинарчуків

От я не розумію тих, хто агітує проти Порошенко, це ж "золотий" президент і все що він створив в країні неймовірно ефективно, хоча й заточене лише на одне – грабунок країни заради особистого збагачення свинарчуків.

От навіть цей випадок з візітом Медведчука-Бойко до Росії. Маємо відверту, навіть зухвало відверту до приниження України, як самостійної держави, що перебуває в стані війни з окупантом позицію Медведчука, який протягом 5 років війни не лише спокійно пропагандує позицію Путіна по Україні в самій Україні, але й вільно пересувається до нього в гості, коли йому заманеться в той час як Україні стікає кров'ю від російських терористів.

І при цьому всьому, незважаючи на оту відверту співпрацю з ворогом, СБУ нічого не може вдіяти, ну от нічого і все тут. Якось так в’яло, вона все готує і готує якусь там правову оцінку.

А кому вона в біса потрібна, та ваша правова оцінка, її що на цвях можна буде повісити в сортірі, чи що з нею робити тому ж самому Медведчуку.

Просте питання, замістьрожанія тих правових оцінок, чому він досі не за гратами, як зрадник батьківщини?

А навіщо, якщо замість нього можна туди посадити, ну скажімо, того ж самого Заману, за те що той, в 14 не погодився з Януковичем вивести війська на Майдан, все – за грати його, хай знає як проти влади нашої, російсько-регівської йти.

Таке враження, що ті реги й зараз при владі всі залишились і погодьтесь, для цього жодної правової оцінки не треба, тут і так все вино, якщо звісно ти не засліплений грошима порохобот.

От по Замані. Уявіть, всі 5 років жодного питання і тут перед самими видорами – на тобі зрада, бо скоротив якісь там військові частини.

То що він сам то скорочував, чи згідно програми розробленої урядом, ну весь уряд саджайте поряд. Е нєєє, нам же не діла потрібні нам же понти аби перед виборами пороху в очі напустити.

Так само й з тими медведчуками. Замість реальних справ – арешт, суд, в’язниця, в нас – СБУ, як погана кухарка – щось там готує. Здається правову оцінку…

А в чиїй вертикалі СБУ? Вірно, Президента.А хто її роботою повністю задоволений незважаючи на постійні корупційно-зрадницьки скандали? Правильно – президент. То хто зацікавлений і фактично реалізує процес повної безкарності щодо зрадників і колаборантів України ВІП рівня? Вірно, це все одна й та ж сама особа, це наш дорогенький куратор свинарчуковського руху, бо головна їх мета, аби Україна ні як не змінювалась і ще як мінімум 5 років її й надалі плющилиоті свинарчуки.

Ми вже й так валяємось на самому дні корупційної прірви Європи, то ж голосуй за Порошенка і нехай тоді вже вся Україна стане – особистим свинарником свинарчуків.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх