EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  1338  9

Що готує Порошенко на 1 квітня?

За моєї інформацією, що підтверджується з декількох джерел, які безпосередньо беруть участь у виборчих перегонах, нам вдалося дізнатися, що готує Порошенко після 31 березня.

Ні для кого не секрет, що ці вибори за масштабами фальсифікацій, підкупу голосів та витрачених коштів на президентську компанію займуть перше місце! Як приклад, тільки 12% українців вірять, що вибори будуть чесними. Це дані американського аналітичного центру Gallup.

Всі політтехнологи, експерти та політики стверджують, що Порошенко не зможе перемогти у чесному двобої. Він програє будь-якому кандидатові у 2-му турі, цю інформацію підтверджують «незалежні» опитування. Люди не хочуть ще 5-ть років Жити по-новому!

І тут починається найцікавіше!

Порошенко збирається провернути наймасштабнішу політичну аферу за всю історію, яка повинна забезпечити йому перемогу. Вже зараз по всій країні готують сітки для підкупу голосів, які вражають своєю масштабністю та цинізмом. Голоси будуть скуповувати по-різному. 

Перший варіант «офіційний» — це виплата соцдопомоги коштом місцевого бюджету, монетизація субсидій та індексація пенсії (2400 грн).

Другий варіант, незаконний, — це купівля голосів по 1000-2000 грн, в залежності від регіону та соціального статусу. Але тут є велика проблема, яку теж Порошенко вже почав вирішувати. Якщо будуть масові фальсифікації, то всі противники Порошенка будуть виводити людей на вулицю (Майдани). Цю інформацію підтверджує головний противник Порошенка Аваков, який активно знищує сітки Порошенка з купівлі голосів по всій країні. Аваков розуміє, що другий термін Порошенку не можна давати, тому МВС активно бореться проти президента. Саме Порошенко порушив табу, яке трималося багато років: «Родину чіпати заборонено!», а Порошенко спробував посадити сина Авакова.

Зараз ми бачимо, як МВС б’ється проти Порошенка, а СБУ та ГПУ проти Тимошенко та Зеленського тощо.

Що ж готує Президент, який перший раз за всю історію України не має підтримки МВС, а це понад 200 тис. працівників по всій країні? Чим він буде стримувати гнів народу, якщо Аваков відмовиться виводити поліцію проти народу?

За нашою інформацією, Порошенко активно залучається підтримкою кримінальних авторитетів (Нарік, Палатний тощо), які володіють цінним людським ресурсом — це тітушки, яких вже зараз збирають по всій країні. Орієнтовна кількість тітушок, яку хочуть зібрати до 1 квітня для протидії протестам, — це 10 000 осіб. Гроші, а це мінімум по 100-200 доларів за день, дають наперед, щоб більше тітушок заохотити. Наприклад, Порошенка на його зустрічах охороняє від 200-300 тітушок у кожному місті.

Ще одна стратегія, яку хоче використати Порошенко, — це дискредитація активного патріотичного середовища (добровольців, ветеранів, які проти нього), які 3-тю суботу поспіль збираються на Майдані. Він хоче звинуватити НацКорпус у державному перевороті (агенти Кремля). Працівники СБУ активно шукають компромат на керівництво НацКорпусу та ОЗСП Азов. За моєю інформацію, спецслужби їздять по родинах загиблих Азовців, колишнім бійцям Азову або активістам НацКорпусу, які ображені на Білецького. Шукають людину, яка готова дати потрібні свідчення. Все робиться для того, щоб Білецький не підтримав протестувальників, які вийдуть проти фальсифікації на вулиці. Порошенко розуміє, що НацДружини та представники Ультрас, зможуть активно протистояти проти тітушок, а єдиний, хто може всіх мобілізувати, — це Білецький, який є близьким другом Ігорю Михайленко, керівнику НацДружин та має дуже багато представників Ультрас у лавах НацКорпусу.


Програш у цих виборах для Порошенка — це теж саме, що вистрелити собі у скроню. Тому він готовий піти до кінця, щоб залишитися на посаді, та після відсторонення Авакова, отримати монополію над всіма силовиками, а далі нас чекає російський сценарій з вічним президентом. Ви цього хочете?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх