EN|RU|UK
Блоги Віктор Галасюк
Народний депутат (РПЛ), Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва
  198  1

#ВідкриюАмерикуГройсману

Через дії (а вірніше бездіяльність) уряду Порошенка-Гройсмана Україна втрачає понад 3% ВВП!!! Skoda відмовилась будувати завод в Україні: втрачені 1,4 млрд євро інвестицій та 4-5 млрд євро/рік високотехнологічного експорту. Це прямий мінус для ВВП і торговельного балансу країни! Ще й 5 000 високооплачуваних робочих місць будуть створені за кордоном, а не в Україні!

Незважаючи на візит до Прем'єр-міністра у 2017 році керівництва компанії Skoda і переданий ними перелік 10 умов розміщення в Україні нового заводу, влада навіть не вступила в боротьбу за цю інвестицію!!! В тому переліку, до речі, було й прийняття законопроектів про індустріальні парки 2554а-д та 2555а-д і стимули для виробництва електрокарів нашого з Олег Ляшко авторства.

В сухому підсумку - Прем'єр Volodymyr Groysman включив індустріальні парки в перелік ТОП-35 законодавчих пріоритетів уряду.... і пальцем не поворухнув, щоб провести ці інвестиційні стимули в парламенті через супротив Президента і МВФ. А Міністр економіки Степан Кубів про ці ініціативи РПЛ з того часу ані пари з вуст. Проте багато кажуть про дерегуляцію, приватизацію, лібералізацію та іншу неоліберальну туфту. Очевидно, дуже хочуть подобатись і Банковій і іноземним послам. Інтереси ж української промисловості і суспільства для них другорядні. Тримають українців за дурнів і перетворюють країну на сировинну колонію. Міняти треба цю політику і таких горе-урядників!

https://www.facebook.com/1659889037620061/posts/2369332000009091/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх