EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій
  1014  0

Навіщо Луценко наїхав на США

Завжди казав, Порошенко погублять порохоботи, бо вони не розумні і це я дуже м’яко сказав.

Насправді ж, політика то надскладна штука.

То вам не сидіти на схемах і бабло косити, і не тому, що ти дуже вмілий бізнесмен і розумний менеджер, а лише тому, що ти матьорий рейдер, який всіх своїх конкурентів або попалив, або задусив всякими податковими, СБУ і іншими силовими структурами лише тому, що вони тобі підвладні і займаються виключно забезпеченням твоїх корумпованих схем, замість того, аби стояти на охороні Закону і державності, за що фактично їм і платять платники податків, а не за забезпечення рейдерства.

Так от, судячи з усього, передвиборча кампанія гаранта увійшла в круте піке, хоча, вона якось від початку не заладилась.

Починалось ще якось-такось, ніби то з невинних витребеньок, з викручування гарантом носів у виборців, і зривання шапок у літніх жінок, ну, а про вибивання телефонів у підлітків охороною президента, на то взагалі не варта звертати уваги, то ж шалості одні.

Але от далі, все відверто пішло на перекосяк і той перекосяк почався з розслідування Бігуса, який виявив страшенні схеми заробляння банди свинарчуків, близької до Порошенко, на крові солдат.

До того всього відразу підключився Нацкорпус з вимогою покарати отих самих свинарчуків і показати обіцяні президентом "відрубані роки".

Але з часом то все якось спало і затихло і от коли здавалось вже для Петра Олексійовича настала спокійна, благодатна пора, коли можна тихо поїхати і від душі накрутити виборцям носи та набрати добрий оберемок шапок – в них то напевно спільна з Шевченко хвороба – хапати все, що попадає в поле зору, так от саме в цей тихий спокий в діло вступив порохобот і реально дав жару. І то не простий порохобот, а важковаговик.

Таке враження, що не виходячи з глибокого будуна, по іншому я то пояснити не можу, вчора генпрокурор Луценко звинуватив посла США Марі Йованович відразу в двох важких злочинах – покривання злочинців, що є співучастю у злочині і крадіжці державних коштів в особливо крупних розмірах.

Луценко зазначив, що під час першої зустрічі після призначення на посаду Йованович передала йому список осіб, проти яких не можна проводити розслідування та поскаржився, що його відомство не отримало 4 мільйонів доларів, які США виділили в підтримку Генпрокуратури, але Йованович їх кудись там приховала.

ТСН оперативно надіслала запит і так само оперативно отримала відповідь. Від наших корумпованих структур вони б чекали мінімум 10 днів після чого отримали б пусту відписку, але то таке.

Так от, у відповіді зазначається посольство США повідомило, що: "Заяви генерального прокурора України не відповідають дійсності і мають на меті послабити репутацію посла Йованович".

Крім того, там також зазначається, що звинувачення на адресу представників США є виявом корупції.

Ото ж, посольство США чітко заявило, що звинувачення їх посла в корупціє є нічим іншим як – проявом корупції, отакої!!!

А тепер головне.

Команда Порошенко через свою повну непрофесійність та фактичну профнепригодність, що ми мусимо бачити і терпіти протягом останніх п’яти років, напевно так і не зрозуміла, що США то не Україна і тим більш не Росія, то країна, на яку не "заходять на 5 років", як у нас, тупо доїти її і грабувати.

То країні сталої демократії, де державні інститути це не теплі міста для кумів, сватів і інших братанів, аби ті там сиділи на корупційних схемах і бабло з народу косили, справно переправляючи його потім до головного свинарчука країни. То щось геть інше, незрозуміле для нашого корупціонера, який ніколи не стане даржавником.

Вони звикли, що при зміні влади, в країні відбувається фактично переворот, бо "пабєдітєлі" тупо знімають з усіх ключових посад "папєрєдніков" лише з однією метою – поставити на ті ж посади своїх смотрящих, посадити їх на ті ж самі потоки і все продовжувати те ж саме, лише перенаправивши потоки в інші кишені, ну і грабувати під іншими гаслами, для створення візуальної видимості якихось змін в країні.

Так от, наїхавши на посла США, Луценко, а фактично, й сам Порошенко, наїхали на всю сталу державну систему Америки, яка вже багато століть стоїть на демократичних цінності і верховенстві права, що для них є далеко не пустими фразами, як у нас, .вони тим самим кинули тим самим виклик самім Сполученим Штатам Америки, а не лише одній Марі Йованович, як то комусь може здатись.

А от тут, я дивуюсь тій "сміливості" і "неординарності" вчинків цієї влади. Ну ладно вони пересварились з усіма західними сусідами, зокрема, з Угорненою настільки, що та просто блокує всі рухи до НАТО, але напевно то так й потрібно цій владі, коли слова розходяться з ділом, коли на словах ми вже майже в НАТО, а на ділі – нас навіть на поріг їх офісу, навіть на їх спільні засідання Україна – НАТО не пускають через не згоду на це Угорщини.

Тут же ще гірше, такого я навіть не пригадую. От так сміливо і відверто плюнути в обличчя свого ключового стратегічного партнера, можливо навіть єдиного на сьогодні, який досі реально відстоює наші інтереси в світі, а не виказує постійну глибоку стурбованість.

Американці, закриваючи очі на нашу корумпованість, на постійні, зухвалі розкрадання що стали суттю внутрішньої політики цієї влади чітко задекларували нам свою партнерську позицію, виділяючи не лише кошті і не летальну допомогу, але й сучасні зразки озброєння, вклячаючи і протитанкові комплекси, яких так боїться Росія, чим фактично стримує її від активних наступальних дій.

То ж постає питання – а навіщо це все було зроблено Луценко за тиждень до виборів?

І от тут напрошується доволі не приємна відповідь.

Зараз все йде до програшу Порошенко на президентських перегонах і єдине що може врятувати ситуацію, так то якась "маленька побєдоносна війнушка", але так, як переможну війнушку наші генерали на чолі з Верховним стратегом, просто апріорі як спланувати так і провести не можуть, тому що, а ні фізично, а ні ментально на це не здатні, то залишається – провокація.

Таке враження, що їм конче потрібне якесь суттєве загострення.

Може вони навмисно то роблять і тепер, після такої зухвалої провокаційної заяви очікують на ескалацію стосунків із США, аби побити з ними горшки і тим самим відкрити дорогу Путіну до повномасштабного вторгнення.

Дуже б хотілось, аби я помилився, бо ж якось треба витерпіти це абсолютне не розуміння що відбувається на державному рівні і то по всім напрямкам, як дипломатичним чи економічним так і військово-політичним, ще тиждень і тоді треба реально міняти в цій державі все. Все те, що було запущено вчергове на 5 років. Знов, 5 втрачених для держави і для людей років.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх