EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій
  226  0

Схоже перед виборами, влада ховає злочини Майдану

В останній час, вже навіть не дивує, а просто обурює все те, що робить діюча влада, чи майже все.

Вчора, родичі загиблих Небесної сотні виступили проти меморіалу.

Здавалось би, що вже знов не так, то ж гарна ідея.

Але насправді, як завжди – все не так, ну буквально все, не так!!!

Цим меморіалом, а точніше, під приводом будівництва зазначеного меморіалу, якщо копнути глибше, фактично знищується вулиця Інститутська, змінюється її ландшафт.

І от тут просто диву даєшся. Як можна строїти якусь буду, під назвою музей, в яку ніхто не буде ходити, відбиваючи на це знов купу грошей, якщо сама вулиця і є тим самим музеєм, а водночас і місцем злочину, неспростовним доказом для майбутніх розслідувань та слідчих дій.

Та тут, на кожному кроці музейний, це ж просто справжній дар для екскурсовода, де кожне деревце живе, кожен камінчик є свідком тих подій жахливих. Та там ще кров загиблих досі пахне смертю і все це знищити!!!

Навіщо???

Таке враження, що під гарними патріотичними гаслами насправді діюча влада намагається пам'ять про ті події, навіки стерти не лише з свідомості людей, але й, що набагато гірше, фактично знищити з лиця землі, що б вже ніхто ніколи до цього не зміг повернутись, що б замість правди історичної лишилась ними придумана бутафорія – саме то що вони роблять всі ці п’ять років – знищують державу суцільною імітацією реформ і все ці злочини знов робляться під патріотичні гасла.

Знов ніби то, через оту неймовірну любов до демократичних цінностей і перевтілень, за які повстав Майдан, за які масово полягли люди.

Насправді ж, то справжній злочин. Черговий справжній, страшний в своїй підступності й брехливості зухвалий злочин цієї без перебільшення злочинної влади і не даремно то робиться перед самими виборами, бо як тільки прийде інша влада, то всі ці злочини, що ретельно приховувались протягом п’яти років, весь час блокуючи хоча б якісь спроби реального об’єктивного розслідування злочинів Майдану, все це буде розслідувано іншими і може хоч тоді буде названо справжніх винуватців цих чисельних вбивств. Реальних, а не міфологічних, які повтікали в Росію і проти яких роками тягнеться слідство, коли в Україні повно причетних, але їх навмисно не помічають…

І саме ця судомна спроба знищити всі докази під приводом увіковічення пам’яті по суті є кричущим підтвердженням, що ті, хто насправді причетні до цієї народної трагедії геть зараз не в Росії, вони всі тут, всі поруч і дуже не хочуть, аби правди нарешті сплила на поверхню…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх