EN|RU|UK
Блоги Данило Яковлев
блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни
  2152  29

Ми агенти Кремля?

Я повинен сказати вам правду...

Наша сім’я :

Я – Данило Яковлев – молодший лейтенант, учасник Майдану, проходив службу в полку «Азов», теж з 16 років займається громадською діяльністю.

Кирилл Яковлев – старший сержант, учасник Майдану, проходив службу в полку «Азов», займаюсь з 16 років громадською діяльністю.

Ус Дмитро – наш батько – старшина, учасник Карабаського конфлікту 1990-1991 р., отримав поранення, був у полоні, у 2014 році разом з нами пішов добровольцем у полк «Азов», на даний час він отримав статус інваліда війни та майже втратив слух після контузії.

Геннадій Мясоєдов – наш дідусь – учасник Майдану, волонтер, добровільно їздив на фронт допомагати нашим військовим як хірург, отримав нагороду «Народний Герой України».


У всієї сім`ї є нагороди за Майдан та війну!

Так! Наша сім’я проти розкрадання армії, тому що ми віддали цій війні дуже багато! А скільки віддали Свинарчуки? Ми ніколи не ховались за спинами іншим, а завжди шли першими на ворога. Ми знаємо ціну людським життям. Ми любимо нашу країну та зробимо все, щоб захистити її від мародерів та бандитів. 
Тепер виходить так, що наша сім’я – це агенти Кремля, а Свинарчуки, Букіни, Кернеси, Труханови, Мураєви – це патріоти нашої країни! Ось такі реалії сьогоденної України .😰

Дякую за увагу!
Слава Україні !

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх