EN|RU|UK
Блоги Сергій Кузьміних
Ініціатор створення Фонду братів Кузьміних, який майже за два роки свого існування по допомозі пораненим та полоненим заслужив довіру українців не тільки в рідному місті, а й по всій Україні.
  951  18

5 років анексії Криму

Сьогодні на сході України, зокрема, у Донецькій та Луганській областях має місце російська збройна агресія – збройний конфлікт з одного боку – організованими та керованими з Російської Федерації незаконними збройними формуваннями Донецької і Луганської, так званих «народних республік», визнаних Україною терористичними організаціями, за підтримки регулярних військових частин Російської Федерації та, з другого боку, – українськими правоохоронцями із залученням Збройних Сил України.

Початком російської збройної агресії на території України була анексія Криму Росією, яка була спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб'єктів Російської Федерації, що було здійснено протягом березня 2014 р. Насильницька анексія Криму не визнається українською державою, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії, натомість російською владою трактується як «повернення Криму до Росії». Згідно із Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

У кінці лютого – початку березня 2014 р. перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Російської Федерації війська без розпізнавальних знаків скуповували Кримський півострів. Також було створено збройне формування з російських «козаків», яке називало себе «самооборона Криму». 16 березня 2014 р. на території Криму і міста Севастополя відбувся псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

У серпні «голова» «Ради міністрів Республіки Крим» Сергій Аксьонов промовився, що ініціатором анексії Криму був особисто Путін. За даними соцопитування, проведеного з 8 по 18 лютого 2014 Київським міжнародним інститутом соціології, 41 відсоток жителів Криму бажають входження автономії до складу Росії. 6 березня 2014 на сайті телеканалу ATR був проведений інтернет-референдум, під час якого можна було висловити свою думку щодо приєднання Криму до РФ. Більшість людей, які взяли участь у голосуванні, висловилась проти. Але вже 7 березня російські військові у Криму відключили від інтернету перший кримськотатарський телеканал ATR. У той же час, проведене 2013 року опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки показало, що 56 % росіян вважають Крим російською землею.

У населення України є лише декілька питань до влади, чому Крим просто так віддали без всіляких дій? Чому ніхто з керівників не був покараний за просто віддачу території іншій державі?

Маємо надію, і ми впевнені, що Крим зовсім скоро стане найголовнішим місцем відпочинку українців на НАШІЙ території! 


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх