EN|RU|UK
Блоги Сергій Кузьміних
Ініціатор створення Фонду братів Кузьміних, який майже за два роки свого існування по допомозі пораненим та полоненим заслужив довіру українців не тільки в рідному місті, а й по всій Україні.
  132  1

44 особи на пост Президента – рекорд для Незалежної України!

8 лютого Центральна виборча комісія завершила процедуру реєстрації кандидатів в Президенти України.

Цього року президентська компанія є рекордною для незалежної України! 44 особи будуть боротися за найвищу владну посаду!

Вибори Президента назначені на 31 березня 2019 року. У разі якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість (50 % + 1 голос), другий тур відбудеться 21 квітня.

Виборча кампанія почалася 31 грудня 2018 року. З цього дня і почалась реєстрація кандидатів у ЦВК і передвиборна агітація, яка завершується опівночі останньої п`ятниці перед голосуванням.

Після проведення виборів і визначення переможця, до 3 червня 2019 року новообраний Президент вступає у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Для подання своєї кандидатури у ЦВК потрібно внести грошову заставу в розмірі 2,5 млн гривень. Грошова застава повертається кандидату на посаду президента, у двох випадках: або в разі перемоги на виборах, або в разі виходу до другого туру. Всім іншим учасникам виборів гроші не повертаються, вони йдуть до Державного бюджету. Не менш важливим є наявність у кандидата відкритого накопичувального рахунку в гривнях для фінансування передвиборної агітації. Кандидат у президенти повинен надати декларацію про доходи за минулий рік для перевірки Національним агентством з питань запобігання корупції.

Варто зауважити, що всього до ЦВК подали документи 91 особа, 44 було офіційно зареєстровані кандидатами в Президенти, а 46 осіб отримали відмову в реєстрації, оскільки деякі кандидати подавалися двічі, інші отримали подвійний відмову, 6 кандидатів, яким було відмовлено, подавали програми, які містять положення, спрямовані на ліквідацію незалежності України або зміну конституційного ладу насильницьким або іншим шляхом.

Вважаємо за потрібне, щоб цих 6 осіб було притягнуто до відповідальності!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх