EN|RU|UK
Блоги Мирослав Олешко
видеоблогер, волонтер, политический эксперт. подпишись в ФБ: facebook.com/oleshkomiroslav
  613  4

ЗЕЛЕНСКИЙ УГРОЖАЕТ УКРАИНСКОМУ БЛОГЕРУ!


Я ПРОСТО В ШОЦІ!
На таке не наважувався ніхто з політиків по відношенню до блогерів в YouTube!
Тільки що Владимир Зеленский через гендиректора 95 кварталу та голови партії Слуга Народу Ivan Bakanov намагався заблокувати та видалити мої відео на каналі OLESHKO, в одному з яких я висміював Зеленського та розповідав, що російська влада хоче подарувати йому орден за комічні сцени про Президента України.
Відео називається "Зеленский получит орден от Путина?", зібрало більше 150 000 переглядів.

Друге відео, яке також невдало намагались заблокувати, називається "Зеленский: я обманул вас", зібрало більше 180 000 переглядів. В ньому я висміюю інтерв'ю Дмитру Гордону. Саме смішне те, що це відео випадково блокувалось раніше, і Гордон (Дмитрий Ильич) визнав, що воно не порушує авторських прав і зняв страйк. Зазначу, Гордон це зробив випадково, це була помилка системи. 
А Зеленський та Баканов своїми руками писали скарги на мої авторські відео.

Але пану Баканову та пану Зеленському не пощастило зазіхнути на свободу слова.
YouTube відмовив йому в запиті, моє відео добросовісно використовує контент 95 кварталу, а саме сцени, де Зеленський називає Україну "акторкою порно".

Баканов та Зеленський, ви напевно не розумієте, як і Кадиров та Путін в Росії, що заборони ще більше розповсюджують контент. 
Ви напевно не розумієте, що таке свобода слова в Україні, за яку гинули українці на Євромайдані.
Ви напевно не розумієте, що український YouTube, це не тільки канал OLESHKO, а десятки каналів інших блогерів, серед яких ОМ ТВ, Вата Шоу, Андрій Луганський, Бучко, Євгеній Вольнов тощо.
І при будь якому блокуванні мого каналу, заради того щоб закрити мені, українському виборцю рота, ви лише спровокуєте ще більшу інформаційну блогерську та громадську протидію до вас.
І не тільки в онлайні, а і в офлайні, підписників у нас багато.

Напевно, ви подумали, що зараз як при Януковичі, з яким Зеленський випивав в Межигір'ї. Захотілось, закрили 1+1, захотілось побили журналістку. Ні, так не вийде. Ви зробили помилку. 

Не вийде. І мене радує, як ви Володимир Зеленський, боїтеся правду. Бо я виявився правий щодо вас.

Слава Україні, хлопці!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх