EN|RU|UK
Блоги Антон Геращенко
Советник Министра внутренних дел
  122  2

"Ні" насильству під час виборчої кампанії!

Певні кандидати в Президенти України вирішили використовувати енергію патріотично налаштованих громадян в своїх брудних цілях, заради досягнення бажаної перемоги на виборах.

Національна поліція України буде діяти виключно в рамках Закону і не допустить використання сили будь-яким кандидатом у Президенти чи політичною силою.

Кожен, хто вирішить силою зривати законні політичні акції будь-якого кандидата в Президенти і, таким чином, перешкоджати законній передвиборчій компанії, понесе відповідальність передбачену Законом.

Нагадую, що ст. 39 Конституціі надає право будь-кому збиратись мирно, без зброї, без застосування сили і доносити свою позицію до суспільства та органів влади.

Приходити з кастетами, ножами, газовими балончиками, обливати кандидатів у Президенти зеленкою, брудом і намагатись зірвати законні політичні акції - це є порушення закону.

Якщо зараз кандидат у Президенти, штаби якого вирішили використовувати силу для зриву кампанії інших кандидатів, не зупинятся, то поліція буде вимушена, по-перше, назвати імя цього кандидата, а, по-друге, пред’являти підозри не тільки виконавцям, а і замовникам цих брудних акцій проти опозиційних кандидатів, як тільки вони будуть встановлені.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх