EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  213  0

Подаю позовну заяву про визнання протиправною та скасування постанови ЦВК

Я наголошую - відмова мені в реєстрації як кандидата в президенти - це пряма вказівка АП! Для тих, хто вважає, що це не так, пояснюю. 

Уважно промоніторивши програми інших кандидатів, ви можете побачити таке саме "зазіхання на Конституцію" та "порушення законів", як і у мене в програмі. Але їх зареєстрували, а мене ні...

Ось тільки частина того, що можна прочитати у програмах вже зареєстрованих кандидатів:

1. Зареєстрований кандидат Ілля Кива: 

"За кримінальний злочин суддя буде негайно звільнений, а за корупцію в судовому процесі може бути встановлене покарання аж до смертної кари".

"Вища міра покарання за розкрадання державного бюджету - аж до смертної кари"

2. Зареєстрований кандидат Сергій Кривонос: 

"Це олігархи і корупціонери, які як паразити роз'їдають тіло України зсередини. Під час війни вони є просто мародерами, яких необідно знищувати"

3. Зареєстрований кандидат Ігор Смешко: 

"Маю волю, знання і план знищення системної корупції в Україні"

4. Зареєстрований кандидат Ігор Шевченко: 

"Корупціонерам - презумпція винуватості"

5. Зареєстрований кандидат Юрій Кармазін: 

"З момента обрання мене президентом України - забезпечу ліквідацію Конституційного суду України, ліквідацію посади Президента України, обмеження кількості депутатів Верховної Ради України - до 225".

6. Зареєстрований кандидат Олег Ляшко:

"Скорочу кількість депутатів до 250, кількість міністерств до 10. Ліквідую посаду прем'єр-міністра України".

Чому саме мені відмовили - питання риторичне. Влада панічно боїться людей, які не просто декларують, а спроможні втілити свою програму в реальне життя.. Адже тоді доведеться відповідати саме їм. 

Але я нічого не боюсь! Мені нема чого втрачати, і я піду до кінця! Ми, патріоти України, візьмемо владу в свої руки! Ми наведемо порядок, і доб’ємося справедливості, якої так боїться діюча влада! І всі члени ЦВК розповідатимуть у суді, чому вони прийняли незаконне рішення стосовно моєї кандидатури. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх