EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  405  1

Звернення до журналістів, громадських активістів, правозахисників та всіх співвітчизників

   Я, Тарас Костанчук, керівник ГО учасників бойових дій "Сармат" , голова ПП «Партія Захисників України» подав в установленому порядку документи на реєстрацію кандидатом в президенти України. Вчора я отримав від ЦВК відмову, що базується на зауваженнях ЦВК щодо моєї передвиборчої програми а саме, трьох речень в цій програмі . Я їх зацитую... У преамбулі до програми я написав :

 «Як і на фронті я готовий взяти на себе відповідальність та віддавати прямі накази на знищення корумпованих державних службовців, на ліквідацію олігархату та протидію всій існуючій антинародній системі влади». 

У самій програмі написав наступне:

«Ввести смертну кару для державних службовців всіх рангів за статтями Кримінального кодексу, які можна об’єднати поняттями "корупція", "зрада", "розкрадання державного майна" та інше».

 «Зняти презумпцію невинуватості для державних службовців – не можеш пояснити походження статків, автоматично сідаєш в тюрму з конфіскацією майна, свого і найближчих родичів, які також не зможуть пояснити свої статки».

 А отже у преамбулі, що не є безпосередньо програмою дій, я написав про готовність знищити корупцію, олігархат, антинародну систему влади. На що ЦВК, вирвавши тільки частину речення, а саме «… я готовий взяти на себе відповідальність та віддавати прямі накази на знищення корумпованих державних службовців,…», звинуватила мене в "пропаганді насильства" ! Отже для ЦВК "знищення корумпованих державних службовців, ліквідація олігархату та протидія всій існуючій антинародній системі влади", є закликом до насильства!

 В пропозиції моєї майбутньої законодавчої ініціативи про введення смертної кари для державних службовців - корупціонерів , ЦВК інкримінувала мені посягання на Конституційні права і свободи людини. А отже ЦВК вважає, що ніхто з президентів країни не має права виступати з ініціативою змін до законодавства, що протирічать діючій Конституції! Що є повним абсурдом і правовим нігілізмом.! 

 У моїй пропозиції з позбавлення презумпції невинуватості державних службовців - корупціонерів ( що є нормою у всіх розвинутих країнах світу) ЦВК побачила замах на Конституцію України, і вдумайтесь, «дискримінацію за професійною ознакою»! Фактично ЦВК визнало державних службовців – корупціонерів окремою професією. В законі про вибори Президента країни є чіткі визначення, за якими ознаками дискримінації можна відмовити кандидату. Це - расова, релігійна та політична дискримінації. Все! у ЦВК є нова дискримінація -"окрема професія, державний службовець-корупціонер"!

 Фактично своїм рішенням ЦВК заявило про те що президент не має права на законодавчу ініціативу і не може пропонувати змін до діючої Конституції України. Це безпрецедентно абсурдне пояснення у відмові реєстрації кандидатом в Президенти! Це цинічне і нахабне порушення мого права на участь у цій виборчій компанії . Наскільки мені стало відомо з джерел у ЦВК, команда не реєструвати мене кандидатом у президенти, поступила з адміністрації президента України в останній день реєстрації. ЦВК не змогло придумати законних підстав і не придумало нічого кращого, як відмовити мені на абсолютно абсурдних звинуваченнях. Фактично я став єдиним, кому відмовили в реєстрації тільки за те, що я прямо вказав шляхи боротьби з корупціонерами, зрадниками, грабіжниками державних коштів у своїй програмі.

 Закликаю всіх свідомих громадян, прогресивних, незаангажованих журналістів, громадських діячів, правозахисників виступити проти свавілля діючої влади, яка руками ЦВК заборонила мені балотуватись на посаду президента України з дієвою програмою боротьби з внутрішнім ворогом . 

Я подаю в суд скаргу на рішення ЦВК прошу всіх підтримати мене в моєму бажанні дійсно змінити систему влади в Україні . 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх