EN|RU|UK
Блоги Антон Ходза
блогер
  234  0

Є межа, за якою закінчуються національні та політичні інтереси, і починається ОПГ

Є межа, за якою закінчується дружба, партнерство, ми своїх не кидаємо, ми одна команда. За цією межею починається вже злочинна змова.

Одна справа підтримувати своїх у важкі часи, інша - покривати і захищати вбивць і злочинців.

У справі про жорстоке вбивство Катерина Гандзюк і Порошенко, і Тимошенко підійшли до такої межі, і схоже через неї вже переступили.

Вже неодноразово озвучувалась інформація про причетність до цього злочину голови облради Мангера (Батьківщина), голови обладміністрації Гордєєва (БПП) та його зама Рищука (БПП).

Це регіональна спайка місцевих феодалів та криміналу, які отримали карт бланш на будь-яку хуйню в своєму регіоні.

Чи вийшло на них слідство? Ні, слідство застрягло на бандюку, який з'їбав в Домінікану і ніколи звідти не повернеться. Дуже зручно.

Натомість з різних джерел постійно доходить інформація, що і Гордєєв, і Мангер, і Рищук прекрасно рішають свої питання і в АП, і в Батьківщині.

І відмовлятись від них ніхто не збирається.

Вибачте, але я не готовий голосувати за кандидата, який покриває вбивць заради примарної політичної вигоди. Щоб не псувати собі піар кампанію, і не втрачати цінні кадри напередодні виборів. Є межа, за якою закінчуються національні та політичні інтереси, і починається ОПГ.

Я не планую підтримувати таких політиків. Я хочу бути впевнений, що майбутній президент здатен буде відділити грішне від праведного, і є рамки і межа, за яку він ніколи не вийде.

Наразі ані Порошенко, ані Тимошенко не демонструють готовність карати вбивць та вчиняти правильно.

Я так само не готовий буду віддати свій голос ані за Порошенка, ані за Тимошенко.

Країну з урками та бандюками ми будувати не будемо. Не на нашій зміні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх