EN|RU|UK
Блоги Сергій Кузьміних
Ініціатор створення Фонду братів Кузьміних, який майже за два роки свого існування по допомозі пораненим та полоненим заслужив довіру українців не тільки в рідному місті, а й по всій Україні.
  1292  8

Ми можемо будувати Україну самі! Не сподіваючись на владу.

Пройшли Новорічні та Різдвяні Свята. Українці змогли відсвяткувати їх, завдячуючи силі та мужності наших військових, які стримують війну на Сході України. Та якою ціною це відбувається?... Ціною власного життя та здоров’я!

Тисячі українських бійців постраждали від війни. Хлопці та дівчата отримують поранення, травми, захворювання.  А далі залишаються сам-на-сам із біллю, відчаєм та зневірою.

Благодійна Організація «Міжнародний Благодійний фонд братів Кузьміних» не залишається осторонь проблем українських бійців. Заради відновлення втраченого здоров’я військових ми відкрили Реабілітаційних Центри в Україні. Тут ми БЕЗКОШТОВНО допомагаємо стати на ноги та пройти курси відновлювальної реабілітації.

Та не тільки бійці приїжджають до нас.  Ми працюємо також із дітьми, що мають діагноз Дитячий Церебральний Параліч та людьми з інвалідністю після отриманих травм та захворювань. За два роки інтенсивної роботи ми змогли допомогти сотням людей!


Спеціалісти Центрів день-у-день відновлюють втрачене здоров’я, використовуючи нові знання та міжнародний досвід. Єдине, чого не вистачає в наших Центрах – повний спектр професійного реабілітаційного обладнання. Використовуючи його, ми зможемо досягати позитивні результати швидше.

Серед того, що необхідно, ми виділяємо підвісну систему Redcord, Модуль Активної реабілітації, MOTOmed та Фітнесстанцію. Тільки це обладнання вартує близько 600 000грн. І це лише частина того, що необхідно для повноцінної роботи наших спеціалістів.


Саме тому ми звертаємось до всіх небайдужих підтримати наше прагнення допомогти українським бійцям, а також сотням людей позбавитись болю та обмежень в рухах!

Допомогти просто:

БО "Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних"
ЄДРПОУ 40054313
р/р 26004055802514 (грн)
ПАТ КБ Приватбанк
МФО 311744

АБО карта 
5169 3305 1042 2691 (Приват)

Долучайся до нашої команди!
Разом ми сила!

Дізнатись більше можна за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCgKveeYOgEHdSphUGLQN0UA/videos

АБО за телефонами:

+380 96 691-66-32

+380 63 211-52-60


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх