EN|RU|UK
Блоги WWF в Україні
WWF в Україні
  31  0

Робота в WWF: українська команда шукає спеціаліста з комунікацій у Києві

WWF в Україні оголошує у Києві конкурс на посаду - спеціаліста з комунікацій (лісова тематика). Фахівець стане частиною маркетинг-комунікаційної команди фонду та буде відповідати за реалізацію комунікаційної стратегії лісових проектів.
Обов’язки:Створення, редагування та переклад комунікаційних матеріалів: прес-релізи, статті, інтерв’ю, блоги, презентації тощо;Підготовка контенту для сайтів: wwf.panda.org/ukraine, sfmu.org.ua та для соціальних мереж WWF;Моніторинг поточної ситуації у лісовому секторі. Оперативна підготовка інформаційних матеріалів від імені лісової команди WWF в Україні;Розробка та розповсюдження комунікаційних матеріалів на лісову тематику;Складення і реалізація комунікаційного плану;Презентація WWF релевантним партнерам;Організація комунікаційних заходів;Взаємодія з медіа.
Ми очікуємо, що ви:
Розділяєте цінності WWF, якими є - розширення прав і можливостей людини, довіра, ефективність, відповідальність, професіоналізм.

Вимоги:Вища освіта у сфері маркетингу, зв’язків з громадськістю, соціальних наук або дотичних спеціальностей;Від 3 років досвіду роботи у сфері комунікацій;  Базові дизайнерські вміння (Photoshop/Corel Draw/Illustrator/InDesign), редагування фото та відео матеріалів;SMM, digital;Здатність працювати з різними аудиторіями;Вміння донести у привабливій формі суть повідомлення (наприклад, важливість природоохоронних дій);Українська та англійська – вільне володіння.Досвід роботи у сфері маркетингу буде додатковою перевагою.

Ми пропонуємо:Можливість змінювати світ;Дружню команду професіоналів;Цікаві завдання та незалежний стиль роботи;Можливість розвитку та навчання;Конкурентну зарплатню.
Якщо ви хочете стати частиною світової команди WWF, надішліть заявку разом з резюме та супровідним листом англійською мовою на адресу: marseniuk@wwfdcp.org.

Дедлайн подачі: 25 січня 2018 року. Просимо з розумінням поставитися до того, що ми зможемо відповісти лише відібраним кандидатам.

Успіхів!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх