EN|RU|UK
Блоги Волонтерське Об'єднання "Vesta"
  227  0

Санта-Клаус із Латвії

Чуєте ? "Дзень-дзелень"! Дзвоники дзвенять, ялинкові ліхтарі чарівно мерехтять і хтось мчить до нас! Це Святий Миколай?)

Майже! Сам Санта-Клаус приїхав з Лапландії до наших українських діток з Смілянського дитбудинку – інтернату, щоб привітати зі святами! По дорозі, Санта завітав до Латвії і разом з Ukrainas atbalsta biedrība/Товариство підтримки України зібрав подарунки, одяг, солодощі та інші чудові речі для малечі. Взявши з собою друга, Ingus Zaharcenoks, відправився до України!

18 грудня 180 вихованців дитбудинку познайомились зі Санта-Клаусом та його чудовими помічниками: Kos S Veselka, Roman Shostya та командою "Веста". Кожен, без виключення, отримав свій подаруночок та посмакував смаколики за солодким ланчем. Ви не повірите, але Санта пробрався навіть до тяжко хворих діток, які ,на жаль, живуть в постійному "карантині". Здоров’я обмежує коло спілкування, але для новорічного свята це не перепона!

Ми безмежно дякуємо Дітлахам за теплу зустріч, за спілкування! Ви неймовірно круті та щирі! Ця зустріч подарувала нам нереальні емоції!

Дякуємо Санті та його помічникам за таку роботу! Дякуємо латвійцям та українській діаспорі за довіру та підтримку! Дякуємо кожному, хто долучився до зборів!

Якщо Ви шукаєте щастя – завітайте до Сміли. Ваш приїзд стане справжнім святом для малечі. Їм потрібне спілкування. Їм потрібні друзі.

Зі святами Вас, друзі!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх