EN|RU|UK
Блоги Дмитро Карп
громадсько-політичний діяч, координатор ГО «Автомайдан Київ», Голова спілки «Гідність»
  337  9

"ПрофФесор, у Вас много комнат!"

Всі ці дні ретельно спостерігав за подіями навколо Інституту Серця. І не буду приховувати, допомагав відбивати інформаційну атаку. Вже всі посмакували деталями інциденту, коли домком приходив до професора Преображенського. Додам кілька нюансів та поясню, чому у мене особисто викликав огиду цей фарс.

Це було не замовлення? Просто поруч проходили та випадково дізнались про збори? Привіт кураторам, які вас туди відправили. Вони бажають взяти під контроль транспланталогію, а от ви виглядаєте абсолютними Шариковими. Хоча займатись наїздами та кришуванням в медицині замість забезпечення національної безпеки теж виглядає тупо, але не так публічно. 

Абсурд версії про патріотизм та відчуття справедливості розвалюється цікавим нюансом. Наразі проходить конкурс на зайняття посади головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (в народі - БСМП). А БСМП – просто сусідня будівля з Інститутом серця. Навіть їхати нікуди не потрібно, просто зайти в сусідні двері. І дозвольте нагадати всім, хто згадує про патріотизм та справедливість, як із БСМП травмовані Майданівці їхали одразу до ІТТ та СІЗО. Дозвольте нагадати, що дані всіх пацієнтів із характерними травмами (опіки слизових, отруєння газом, травми очей, травми від розриву світло-шумових гранат із начинням від беркуту тощо) одразу передавались правоохоронцям. Згадуйте! 

Згадуйте, як ми влаштовували там чергування, щоб не дати забрати хворих в СІЗО, як ми ставили пункти спостереження на під’їздах до лікарні, щоб терміново повідомити чергуючим в лікарні, якщо їдуть автозаки. І все це завдяки головному лікарю Олександру Ткаченку, який і досі займає цю посаду та скоріше за все продовжить керувати лікарнею швидкої допомоги. Ні, я ні в якому разі не закликаю ходити своїм домкомом (дама в кашкеті у них Супрун) по лікарнях, бо вважаю це повним безглуздям. Але в мене питання до Євгена Карася та Романа Сініцина. Ви часом заклади не переплутали? Може ви до Ткаченка йшли, але дверима помились. 

Тоді підказую. Ніколи не пізно виправляти власні помилки, якщо звісно ізбушка не буде проти. 

- засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відбудеться 18 грудня 2018 року;

- засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу відбудеться   21 грудня 2018 року.

Місце проведення конкурсу: м. Київ, вул. Прорізна, 19, актовий зал, Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

ПС: ваша атака на Тодурова, багаторічними зусиллями якого і був створений цей унікальний Інститут, заплямовую саме вашу репутацію. Не перетворюйтесь на Шабуніна та Устінову. 

ППС: процитую Юрія Андреєва, який детально розбирається в “реформаторських” схемах Супрун. “МОЗ - блокує закон по трансплантації, з 2019 року трансплантація в Україні зупиняється. Роман Ілик - в цей час привозить в Україну турецьку клініку Медікану. МОЗ оплачуєпересадку нирки українцям саме в Медікані (доказ відео пацієнта та лист МОЗу на оплату в цю клініку). Ірина Сисоєнко депутат, відкрито лобіює інтереси саме Медікани. Медіглобус компанія по медтуризму яка за пацієнтів отримує грошіі все це організовує (скрін). Медікана просто отримує потік українців для проведення УВАГА живої трансплантації нирки!!!!  Такі операції спокійно можна робити в Україні! І саме в новому законі прописано це все і навіть можливість перехресного донорства‼

Але МОЗ зробив все можливе щоб зупинити трансплантацію в Україні!!! 

Тому що вирішив заробити на медичному туризмі і бюджетні кошти спрямовуються саме в Медікану на трансплантацію нирки, яку можуть робити в Україні.

Така собі реформочка,

Детальніше тут 
 https://www.facebook.com/andreiev.yurii/posts/2406807992726056?__xts__[0]=68.ARBAV5iFVYm3o9-XZHnoKOq3839vaCLbj49Dqe63yozko__F6H0_d2sTURe7gg8Sv2-o0wH3XK0tsYuXOHRNoRwLVX2D5BT7b3Ew66ToDOr8vaAhcW3LLsxRUY05mL7AB1fKyz9x51U4fLNsjUA1QIG6XTrdBnHZlO6u2R4TTOYUMiV68B0oSAE_QP0&__tn__=C-R


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх