EN|RU|UK
Блоги Артем Скоропадський
Прес-секретар "Правого сектора"
  246  2

Україну хочуть заморозити

 Голова "Соціялістичної партії Олександра Мороза" Олександр Олександрович Мороз заявив, що буде балотуватися на президентських виборах.  Олександу Морозу майже 80 років, у нього є правнуки, в політиці він, якщо вірити Вікіпедії, з 1976 року.  Цитую, "від 1976 року - завідувач сектору, відділу Київського обкому КПУ. У 1983-1989 рр. - секретар Київської облпрофради, перший секретар РК КПУ. Від 1989 року - завідувач аграрного відділу обкому КПУ".

  Після цього Мороз був депутатом Верховної Ради, двічі її головою (вдруге - після зради своїх партнерів по коаліції і домовленостей з Партією регіонів) і балотувався в президенти в 1994, 1999, 2004 і 2010 роках.

 Очевидно, що буде балотуватися і діючий президент - Петро Порошенко, який вперше став народним депутатом 20 років тому, після чого займав найрізноманітніші посади в державі.

 Сидять в Раді (правда, їх небагато) і депутати першого скликання парламенту.

 Українська політика не змінюється роками, одні і ті ж люди, які скачуть по різних партіях, як блохи, засідають в парламенті, балотуються в президенти і займають високі посади в країні.

  Нинішній президент встиг побувати членом Соціял-демократичної партії (об'єднаної) Віктора Медведчука, партії "Солідарність", Партії регіонів (і навіть бути одним з її засновників) і нинішнього Блоку Петра Порошенка.

 Віце-спікерка ВР Ірина Геращенко встигла побувати в трьох партіях. У трьох!

 І ті рідкісні винятки молодих, нових облич в парламенті типу Ігоря Луценка або Андрія Іллєнка абсолютно не змінюють закільцьованості політичного процесу в Україні.  Одні і ті ж люди по колу стають то владою, то опозицією, фантастично збагачуються, дружать сім'ями, є кумами і товаришами по чарці один одного.

 Висування Мороза і є символом морозу - політичного льодовика, в якому все мертве і нічого не змінюється.

 Вся українська політика нагадує Уробороса - древню міфічну істоту, змія, який охопив землю кругом, тримаючи сам себе за хвіст, символ нескінченності в історії.  Ось так і українські політики ходять по колу, поїдаючи, правда, не свої хвости, а всіх нас з вами.

 Я неодноразово говорив, що тільки українські націоналісти можуть щось змінити в країні. Сміливі герої Майдану, учасники фронту, нові, чесні політики-альтруїсти. Повторю я це і в цей раз. 

 Ну, і наближається одночасно і Новий рік, і передвиборча кампанія. Під Новий рік можна трохи посміхнутися: пару років тому в Інтернеті з'явилася жартівлива пісня зі словами "Новый год - мандарин мне в рот". А ось символом і гімном передвиборчої кампанії 2019 пропоную зробити слоган "Уроборос - Александр Мороз мне в нос")))Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх