EN|RU|UK
Блоги Денис Андрус
политический обозреватель, аналитик
  229  0

Про Францію, жовті жилети, безпорадність Європи та український супер.

Про російські вуха, прапор терористичної організації ДНР, написи російських матюків та команди ними, російські вальси - я казати багато не буду, бо це речі загальновідомі, хоча перехід від "дайош дєшовий бєнзін" до "вихід з ЄС" та "позаблоковий військовий статус" - це майже ленінський розмах. :)

Але я, власне, трохи про інше.

Увесь цей лівий протест у Франції, Бельгії, Італії, усі перемоги Альтернативи для Германії, угорські йоббіки - це не тільки старі граблі Європи, бо Бела Кун та Ернст Тельман на початку минулого століття добряче поскубли Стареньку, після чого їх справу по руйнуванню Старого Континенту продовжили такі викормиши Росії, як Гітлер та інші Долорес Ібаррурі, це ще й цивілізаційний відкат Європи.

Як Європа до цього дійшла - це теж цікава тема, бо дуже гарно ілюструє шлях від ситості до отуплюючого ожиріння та паралізації волі й спротиву.

Зараз важливо те, що в минулому столітті світова війна, триумф комінтерну, лівацькі повстання, які розкачали ВСЮ Європу до вакханалії чуми червоно-коричневого кольору.

А зараз Україна має шанс на фоні лівацького шабашу в західній Європі солідняче піднятися, той самий шанс про який я пишу вже третій рік поспіль, бо наша Революція Гідності - то буржуазна революція, яка має на меті створення та креацію, а ліві (насправді, як і праві) популісти - то руйнація. Ми рухаємося в різних напрямках наразі.

По суті, ми в 13-14 роках бачили на власні очі протистояння двох цих напрямів в Україні: Майдан та Антимайдан. В нас переміг Розвиток, а Франція капітулює перед Деградацією, бо поступки терористам - це вже поразка. Хто вважає, що наш Майдан нічим не відрізняється від французьких заворушень, раджу порахувати розбиті машини, розграбовані магазини, роздовбані кафе під час Майдану: що? лише як випадковість? А у Франції? :)

Тож, на відміну від початку минулого століття, коли уся Європа відкотилася назад, зараз не всіх з'їв реверсний рух: ми та мабуть ще Балтія (вважаю що за виключенням Латвії), Скандинавія, Польща, Грузія мають шанс на прорив, свій Супер.

Але для цього нам треба встояти та продовжити робити те, що ми робимо останні чотири роки: йти своїм шляхом, зберігаючи напрямок руху. Тож, не розслабляємося і в нас є неймовірний шанс пройти за десяток років шлях у декілька сторіч. І не забуваємо, хто нас вів та з нами йшов увесь цей час.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх