EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  126  0

Здобудеш Або...!!!

Спільно з капеланом батальйону отцем Миколою Мединським продовжується робота з особовим складом військовослужбовців батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, які знаходяться у відрядженні в зоні проведення ООС.

На місцях несення служби проводяться заходи, що поєднюють лекційні розмови, проповіді та молитви, маючи на меті зміцнення духовно-моральних якостей бійців батальйону.


"Здобудеш Українську Державу або згинеш у боротьбі за неї !

Актуальність не втрачена по сьогоднішній день.
Варто пригадати приклад курсантів військово-морської академії ім. П.С. Нахімова, що як протест під час підняття прапора окупантів, співали гімн України у вже окупованому Криму.


А зараз вони вже офіцери Української армії, один із них, Богдан Небилиця, командир військового катеру "Нікополь" знаходиться у полоні московських загарбників.

Чи от інший Український військовополонений капітан буксира «Яни Капу» Олег Мельничук скористався у суді правом на перекладача, адже не дуже розуміє російську мову. 
Тим самим виявивши супротив окупантам та проявивши незламність духу Українського воїна.


Тож варто пригадати інше гасло, що лунало ще з уст Українських воїнів в час минулої боротьби:- Здобути і дома бути ! 
Перемогу здобути, і кожному із Вас хлопці, як одному дома бути."

Ці слова капелана спільно із молитвою "Вервиця Перемоги" залишаються у серці кожного воїна надихаючи ще ревніше боронити свою землю та Українську Державність.

                                                                             фото Іванна Калина

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Для підтримки у капеланському та суспільно-громадському служінні 5168742224767883 ПриватБанк. Мединський Микола Васильович.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх