EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
експерт з питань державної безпеки, генерал-майор юстиції Василь Вовк
  4838  28

ФСБ були потрібні не українські катери й моряки – а офіцери СБУ!

Під час сьогоднішнього брифінгу начальник слідчого управління ФСБ РФ М.Шишов заявив, що після захоплення українських моряків у Чорному морі до них ініціативно звернувся житель Донецька, який впізнав в одному з українців людину, яка нібито катувала його.

За словами Шишова, заявник повідомив, що впізнаний ним співробітник Служби безпеки України заподіяв йому серйозних тілесних ушкоджень після затримання у місті Бердянську.

Цікава інформація, якщо розглядати її в комплексі інших даних.

Повернемось до вересня 2018 року. Хоча й за складної обстановки, українські військові кораблі A500 "Донбас" і A830 "Корець" здійснили перехід через Керченську протоку в Азовське море. Росіяни супроводжували, провокували, але не йшли на таран й не затримували…

Чому ж тоді 25 листопада Росія пішла на безпрецедентний крок – обстріл наших військових та таран своїм прикордонним кораблем рейдового українського військового буксиру, який разом із двома малими броньованими артилерійськими катерами так само планово, як у вересні, переходив з порту Одеси до порту Маріуполь? Й це при тому, що наші судна розвернулись й повертались в Одесу!

Після системного аналізу вищевказаних подій в Керченській протоці та матеріалів брифінгу керівництва ФСБ є достатньо підстав для висновку, що спецслужбам Росії було завчасно відомо про присутність на українських суднах співробітників СБ України.

Ще один, дуже важливий напрям розслідування – хто здав?

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх